fbpx
Lajmet me te Klikuara

Image
VIDEO/Anthony Fauci ishte djali i përkëdhelur i Familjes së George HW.Bush …

VIDEO/Anthony Fauci ishte djali i përkëdhelur i Familjes së George HW.Bush …

Karriera e sukseshme e Dr. Anthony Fauci që ka sot dhe që është Drejtori i Institutit Kombëtar të Alergjisë dhe…

Kërcënimi në rritje i “Shëndetit Global” i Bill Gates …

Kërcënimi në rritje i “Shëndetit Global” i Bill Gates …

Nga  DR ROGER WATSON DHE DR NIALL MCCRAE – A përshtaten kuptimisht fjalët “global” dhe “shëndet”? Pas COVID-19, një pandemi…

Reagimi i Kokalarit: Çfarë e shtyu Berishën që të mbështeste këtë sharlatan, mashtrues dhe gënjeshtar që e promovoi për pozicionet më të larta në PD …

Reagimi i Kokalarit: Çfarë e shtyu Berishën që të mbështeste këtë sharlatan, mashtrues dhe gënjeshtar që e promovoi për pozicionet më të larta në PD …

Nga Evi Kokalari – Sali Berisha i detyrohet një shpjegim të detajuar çdo demokrati që e mbështeti gjatë foltoreve për…

Ndiqni Komentet e lejuara nga FDA për C-19 Për Bebet e Vegjël Para Takimit të Komitetit Këshillimor të Vaksinave!

Ndiqni Komentet e lejuara nga FDA për C-19 Për Bebet e Vegjël Para Takimit të Komitetit Këshillimor të Vaksinave!

“Komiteti Këshillues i Vaksinave dhe Produkteve Biologjike të Përafërta” i administratës së FDA-së është planifikuar të takohet më 14 dhe…

Image

Album fotosh

Qindra protestues para ambasadës austriake në Paris, kundër pasaportës së vaksinimit
Intervista: “Protesta e 7 Korrikut, aksioni për të shpëtuar Shqipërinë nga Gremina që po përpin Shqiptarët nga varfëria”…
Analiza/Keqmenaxhimi i Krizës Covid-19 dhe Kolapsi Ekonomik i vitit 2020-të …
Avokati Goxhaj: Drejtimi i PD është kapur nga Kali i Trojës Soros, Kolona e Pestë e Soros e cila është zgjatim i Partisë-Shtet …
VIDEO/Digjen Kullat e Rrezatimit 5G në Indi …
Revista Mjekësore zbuloi se 82% e grave që morën Vaksinën mARN në 20 javët e para të Shtatzënisë kishin një Abort Spontan …

Shperndaje Lajmin:

Translate »
error: Materiali eshte i mbrojtur !!