Avokati Altin Goxhaj: Lirohet nga burgu 313 ish-ushtari i UÇK-së Dritan Goxhaj – Aq ditë sa luftoi për Kosovën aq e mbajtën dhe në burg …

2 min read

Avokati i mirënjohur Altin Goxhaj në shënimin e tij shoqëruar me një foto, ku ndodhen disa nga mbështetësit e Dritan Goxhaj, ka reaguar në lidhje me vonesën e lirimit të ish-ushtarit të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës .

Avokati Goxhaj shkruan se hakmarrja e Ramës vonoi edhe 8 orë për lirimin e Dritan Goxhaj n por nuk mund ta zgjaste më, aq ditë sa luftoi për çlirimin e Kosovës Mars-Qershor aq muaj e mbajtën në burg përsëri shkruan Avokati Goxhaj …

Postimi i plotë:

HAKMARRJA E RAMËS E VONOI EDHE 8 ORË LIRIMIN E DRITAN GOXHAJN POR NUK MUND TA ZGJASTE MË
Lirohet Dritan Goxhaj nga Burgu 313. Aq ditë sa luftoi për çlirimin e Kosovës Mars-Qershor aq muaj e mbajtën në burg përsëri: Mars-Qershor 1999 = Korrik-Tetor 2023! Kështu i trajtojmë ne Heronjtë! Heshtën të gjithë, edhe Berisha edhe Lyli, edhe Meta edhe “opozitarët” e tjerë! Heshtën edhe zogjtë e rinj të qyqes Soros me Tik e me Shaban apo Arlind.. Sepse nuk cicërojnë dot kur kakarit Qyqja Soros e cila ishte ajo që donte ta syrgjonoste në Hagë sepse Dritani dekonspiroi skenarin Soros për përbaltjen e UÇK!!!

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive?
Na ndiqni në Facebook: https://www.facebook.com/PatriotikMedia/ Abonohuni në kanalin tonë në Rumble:
https://rumble.com/user/NewsPatriotikMedia
Telegram Chanel: https://t.me/patriotikmedia Twitter: https://twitter.com/PatriotikMedia
“Nuk bëhesh gazetar për te qene, i njohur por për të qene i dobishëm”
/PatriotikMedia

rreth autorit

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours