VIDEO/ Realizohet PODCAST i parë i Lëvizjes Politike ShpresON për Shqipërinë – “A bëhet Shqipëria me Shqiptarët!” …

1 min read

Lëvizja Politike ShpresON me mbështetjen e Patriotëve Shqiptarë më në fund realizoi të ndërtojë Podcast e parë ShpresON për Shqipërinë për t’ju treguar Shqiptarëve të vërtetat që nuk mund ti dëgjojne në asnjë nga mediat e kapura nga Rilindja e Sorosit e cila po bën gjithçka që te zhduki emrin Shqiptari nga harta duke zbatuar pikë për pikë axhendën e George Soros per shpopullimin e shqiperise.

Tema e mbrëmjes nga Lëvizjes Politike ShpresON ishte – “A bëhet Shqipëria me Shqiptarët!” …

Për më shumë ndiqni intervistën e plotë të dy avokatëve të nderuar Altin Goxhaj dhe Gylsen Zhllima:

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive?
Na ndiqni në Facebook: https://www.facebook.com/PatriotikMedia/ Abonohuni në kanalin tonë në Rumble:
https://rumble.com/user/NewsPatriotikMedia
Telegram Chanel: https://t.me/patriotikmedia Twitter: https://twitter.com/PatriotikMedia
“Nuk bëhesh gazetar për te qene, i njohur por për të qene i dobishëm”
/PatriotikMedia

rreth autorit

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours