fbpx
Lajmet me te Klikuara

VIDEO/ Fitore e Madhe e Familjes: Heronjtë e kombit Shqiptar e fitojnë betejën kundër Prindit 1 dhe Prindit 2 të Axhendës LGBQ të Rilindjes …

Read Time:1 Minute, 24 Second

Nga Avokati Altin Goxhaj –

Sot në Tiranë sot u zhvillua gjyqi mbi vendimin e komisionerit të diskriminimit LGBQ, të cilët menduan që ta mposhtnin Pastorin Akil Pano duke i kërkuar që të heshte ndaj Axhendës LGBQ që kërkonin të zëvendësonin fjalen e Babait dhe te Mamasë me parrullen e Elitës Globale Prindi 1 dhe Prindi 2.

LEXONI ME TEJ:

Avokati Altin Goxhaj në rrjetet sociale ka shpërndarë një video të Pastorit Akil Pano ku në rrjetet sociale shkruan se kjo është një fitore e madhe e familjes. por nuk ja arritën dot sepse heronjtë ishin të vendosur për ta fituar këtë betejë kundër Axhendës LGBQ.

Postimi i plotë:

Fitore e Madhe e Familjes, fitore e Babit dhe Mamit kundër Prindit 1 dhe Prindit 2 të Axhendës LGBQ ♥️ Sot Gjykata Administrative rrëzoi Vendimin e Komisionerit të Diskriminimit LGBQ që i kërkonte Pastorit Akil Pano të heshtëte ndaj Axhendës LGBQ që kërkonte të zëvendësonte Babin dhe Mamin me Prindin 1 dhe Prindin 2!

Të nderuar që Studio jonë Ligjore Aga & Goxhaj Law Firm (Avokati Altin Goxhaj dhe Avokati Erald Aga) ishim në krah të Pastorit dhe Koalicioni Shqiptar Pro familjes & jetës!

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive?
Na ndiqni në Facebook: https://www.facebook.com/PatriotikMedia/ Abonohuni në kanalin tonë në Rumble:
https://rumble.com/user/NewsPatriotikMedia
Telegram Chanel: https://t.me/patriotikmedia Twitter: https://twitter.com/PatriotikMedia
“Nuk bëhesh gazetar për te qene, i njohur por për të qene i dobishëm”
/PatriotikMedia

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

rreth autorit

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »
error: Materiali eshte i mbrojtur !!