fbpx
Lajmet me te Klikuara

Në kohën e plandemisë 2020 -2021 u mor vesh kush janë këlyshët e Soros dhe kush janë njerëz të lirë!

Read Time:1 Minute, 53 Second

NË KOHËN E PLANDEMISË 2020-2021 U MOR VESH KUSH JANË KLYSHËT E SOROS DHE KUSH NJERËZIT E LIRË!

Nga Avokati Altin Goxhaj

Ka një test për të kuptuar kush janë marioneta e kush Njerëz të Lirë!

Kujtoni në kohën e PLANdemisë kur Ata Lart brenda dhe jashtë Shqipërisë ishin të gjithë bashkë në një Komandë Qëndrore dhe në çdo vend u mor vesh kush ishin marioneta, mercenarë projektesh dhe kukulla në pritje të udhërave!

Por po ashtu më shumë u mor vesh se kush nuk janë marioneta, mercenarë apo kukulla!

Ishim të gjithë ne që u përballëm çdo ditë duke rebeluar kundër PLANdemisë përballë një rreziku të pamatë për shkak të Totalitetit të Komandës Qëndrore Botërore dhe Lokale! Arrestime, gjoba 50milionëshe, të vetëm përballë gjithë sistemit! Jetën e kishim haptas në rrezik sepse iu kundërvumë urdhërave të Fuqisë më të madhe në Histori dhe komandat lokale na kishin në shënjestër prej vitesh!

Mjafton të kujtosh gjithë këta zarat e Soros, Shabanica e PshThurjes, Arlindi i Kamunistave apo Tiku i Soros: të gjithë me komandë televizive në unison kundër “teoricienëve të konspiracionit” duke mbështetur me forcë maskat me detyrim apo vraksinat për studentët dhe mbajtjen të mbyllur të Shqipërisë!

Kujtoni

– se si Tiku i Soros dilte tek Top Kanali duke mbështetur gjobat për ata që refuzonin maskën në rrugë,

– se si Arlindi bënte antimiting me rrogëtarët e “Bashkë[ Fitojmë” në ditën e parë të universitetit tek shkallët e Universitetit Politeknik kur ne bashkë me studentët protestonim kundër vraksinimit me detyrim,

– se si Shabanica e PshThurjes bënte thirrje live që të na ndalohej të dilnim në televizione ne që ishim kundër vraksinimit të fëmijëve!

Ne na mbyllën përgjithmonë faqet dhe grupet politike me nga 40 mijë apo 25 mijë anëtarë, na bllokuan dhe errësuan profilet, na censuruan protestat dhe arrestimet, por ja tek erdhëm në 2023:

TASHMË DIHET KUSH JANË KUKULLAT E AXHENDAVE DHE KUSH UJQIT!

KUJTONI 2020-2021 KUR TË GJITHË U TESTUAM!

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive?
Na ndiqni në Facebook: https://www.facebook.com/PatriotikMedia/ Abonohuni në kanalin tonë në Rumble:
https://rumble.com/user/NewsPatriotikMedia
Telegram Chanel: https://t.me/patriotikmedia Twitter: https://twitter.com/PatriotikMedia
“Nuk bëhesh gazetar për te qene, i njohur por për të qene i dobishëm”
/PatriotikMedia

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

rreth autorit

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »
error: Materiali eshte i mbrojtur !!