fbpx
Lajmet me te Klikuara

Thirrja e Patriotit Kreshnik Osmani: Të shpëtojmë Shqipërinë nga sekti Lejla dhe nga tradhëtarët e pabesë të Partisë Demokratike të Xhibutit …

Read Time:1 Minute, 30 Second

Nga Kreshnik Osmani

Thirrje popullit shqiptar opozitar. Thirrje vëllezërve dhe motrave tona anetare te Partise Demokratike te Xhibutit me të cilët kemi vite që jemi bashkë në kauza e protesta!

Ndërprerja e marrëdhënieve tona me Partinë Demokratike të Xhibutit, ku ju bëni pjesë, nuk dmth që ne do të bëhemi pengesë që ju të kapni ndonjë mandat këshilli bashkiak apo ndonjë punë bashkie sipas marrëveshjes së Partisë Demokratike të Xhibutit me Sektin e Orgjive McGonigal. Ne nuk do të bëhemi pengesë që ju të kapni ndonjë lek dhe t’ua coni kalamajve në shtëpi sic cojnë edhe anëtarët e sektit Lejla.

Ne kemi një funksion që ju duhet ta kuptoni mirë dhe të mos e keqkuptoni. Lëvizja Shqiptare “Atdheu” dhe Kreshniku kemi një rol shumë të rëndësishëm për të luajtur dhe ai rol është: nëpërmjet vetshkatërrimit tonë, nëpërmjet vetëdjegies tonë, ne u tregojmë pjesës së pastër të mbetur të Shqiptarëve, fëlliqësinë e klasës politike 30 vjecare bashkë me fëlliqësinë e llumit që i përkrah. Jemi bashkë në të njejtin rrugëtim dhe në të njejtën korsi dhe në të njejtën betejë.

Vetëm mos harroni kur të ushqeni fëmijët tuaj kujtohuni që fëmijët tanë janë duke parë fëmijët tuaj si hanë. Dhe në qoftë se mendoni se ne do të biem dakord që fëmijët tuaj të hanë haram dhe fëmijët tanë të shohin fëmijët tuaj kur hanë, mendoni gabim. Ju kërkojmë ndjesë që ne nuk e ndaluam dot Partinë Dmokratike të Xhibutit t’ia falë zgjedhjet Edi Ramës në Tavolinë!

Me respekt dhe konsiderata!
Kreshnik Osmani

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive?
Na ndiqni në Telegram Chanel këtu: https://t.me/patriotikmedia si dhe Twitter: https://twitter.com/PatriotikMedia
“Nuk bëhesh gazetar për te qene, i njohur por për të qene i dobishëm”

/PatriotikMedia

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

rreth autorit

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »
error: Materiali eshte i mbrojtur !!