fbpx
Lajmet me te Klikuara

Avokati Goxhaj: Të gjithë pa përjashtim po luajnë me fatet e Zhdukjes së Shqipërisë nëpërmjet pisllëkut të madh të Zgjedhjeve të 2023!

Read Time:1 Minute, 8 Second

Nga Avokati Altin Goxhaj –

Ekziston një rrugëdalje nga labirintet e Ferrit Kolektiv por askush nuk është i interesuar të prishë status quo-në e biznesit të tij fitimprurës të çastit me të Keqen e Madhe që po gllabëron Shqipërinë dhe Kombin!

E kam fjalën për të gjithë pa përjashtim që po luajnë me fatet e Zhdukjes së Shqipërisë nëpërmjet pisllëkut të madh të Zgjedhjeve të 2023!

P.s.

Që ta kuptoni dëshpërimin dhe trishtimin tim, kam postuar këto dy grafika të Mjeshtrit të Madh Avni Delvina, flasin qartë për të ardhmen ku Shqipëria dhe kombi shqiptar s’do të ekzistojë më në ish-Shqipërinë e zëvendësuar nga Emiratet e Soros pa shqiptarë por veç me disa oligarkë të huaj dhe skllevër nga India, Pakistani, Bangladeshi, SriLanka, etj..

Ndërsa të vetmit që do kemi mbetur në këtë vend nga e shkuara do të jem unë dhe George Soros jetëgjatë 140 vjeç dhe unë 96 vjeç duke vazhduar betejën time donkishoteske nën indiferencën e shumëkujt (që kishte në dorë ta ndryshonte realitetin por nuk i interesonte të rrezikonte) që ka jetuar në vitet ’10 – ’20 të shekullit XXI..

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive?
Na ndiqni në Telegram Chanel këtu: https://t.me/patriotikmedia si dhe Twitter: https://twitter.com/PatriotikMedia
“Nuk bëhesh gazetar për te qene, i njohur por për të qene i dobishëm”

/PatriotikMedia

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

rreth autorit

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »
error: Materiali eshte i mbrojtur !!