fbpx
Lajmet me te Klikuara

Dokumentari/ Komploti i Elitës Globale kundër Njerëzimit: Manipulimi i zgjedhjeve, Covid-19,vaksinat,lufta,kriza energjitike,zhdukja e dollarit, monedha dixhitale dhe mikroçipimi …

Read Time:1 Minute, 40 Second

Nga Redaksia –

Në këtë dokumentar do të dëgjoni shumë fakte tronditese, që njerëzimi sot po harrinë qe t’a kuptojë se çili ishte plani i përgatituri Elitës Globale kundra tyre.

Disa prej jush mund të thonë se ne këto i kemi dëgjuar dhe i dimë por ne jemi të bindur se ju jeni të informuar vetëm një përqind të fakteve që do tju ofrojmë nga ky dokumentar që është realizuar me shumë kujdes pa shpikur apo shtuar gjëra që nuk janë të vërteta.

Sot në të gjithë botën janë të bindur se kjo që ndodhi me virusin Covid-19 ishte nje KOMPLOT që Elita Globale i bëri njerëzimit dhe që pati shumë viktima, ku mund të thuhet pa frike me miliona të vdekur nga Covid-19 ashtu dhe nga Vaksinat e pafundme, te inponuara që njerëzit e Elitës Globale tentuan dhe po tentojnë që t’i vaksinojnë qytetarët në të gjithë botën.

Në këtë dokumentar do të dëgjoni disa të vërteta të hidhur…se si bota u fut në luftë dhe se dollari po zëvendësohet me monedhën dixhitale, dhe ku po tentohet që të realizojnë mikroçipimin e njerëzimit. Nga ky dokumentar do të kuptoni se si qeveritë e botës me njerez te panjohur ne politike, u bene kukullat e Elites Globale duke zbatuar pike per pike planin e tyre, fut këtu dhe qeverinë e Rilindjes që drejtohet nga një antishqiptar që quhet Edvin Rama së bashku me ish-agjentin e Sorosit që tani vepron nga Holanda Lulzim Basha, tentuan me të gjitha mjetet që të realizonin komplotin e Elitës Globale në Shqipëri dhe deri diku ja arritën qëllimit.

Por për më shumë informacione ndiqni videon në versionin shqip për të kuptuar se çfarë komploti u ngrit kundra njerëzimit.

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive?
Na ndiqni në Telegram Chanel këtu: https://t.me/patriotikmedia si dhe Twitter: https://twitter.com/PatriotikMedia
“Nuk bëhesh gazetar për te qene, i njohur por për të qene i dobishëm”

/PatriotikMedia

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

rreth autorit

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »
error: Materiali eshte i mbrojtur !!