fbpx
Lajmet me te Klikuara

VIDEO/ Kryetari i Mbikëqyrjes James Comer: “Është më keq se sa e mendonim – Ne kemi në dorë dokumenta që tregojnë se familja Biden po merrte para nga Partia Komuniste Kineze”…

Read Time:1 Minute, 36 Second

Kryetari i Mbikëqyrjes së Dhomës së Përfaqësuesve, James Comer (R-KY) i’u bashkua Maria Bartiromo të dielën në mëngjesin e së ardhmes këtë mëngjes.

Kjo eshte një intervistë shpërthyese. Comer hodhi disa bomba mbi Familjen e Krimit Biden. Sipas Comer, Komiteti i Mbikëqyrjes së Dhomës së Përfaqësuesve po punon me katër individë me lidhje të ngushta me Bidens. Comer thotë se komiteti tani ka dokumente që lidhin Bidenët me Partinë Komuniste Kineze.

Biden tani ka mbaruar.

James Comer: “Është aq keq sa menduam… Që kur folëm për herë të fundit, kemi në dorë të dhënat bankare. Kemi individë që punojnë me komitetin tonë. Në dy javët e fundit ne jemi takuar ose me këta individë personalisht ose me avokatët e tyre. Dhe këta do të ishin katër individë që kishin lidhje me familjen Biden në skemat e tyre të ndryshme në mbarë botën. Pra, tani kemi në dorë dokumente, po ne kemi në dorë dokumenta që tregojnë se si familja Biden po merrte para nga Partia Komuniste Kineze.”

Comer ka provat te forta!

Ky është një moment kyç në historinë amerikane. Më në fund ata kanë provat te forta për familjen e krimit Biden.

Si do ta trajtojnë këtë demokratët? Me më shumë akuza të rreme kundër Presidentit Trump? Apo ndoshta Joe i vjetër do të pësojë një rrëshqitje dhe do të bjerë?

Ndiqni videon:

Shenim: Po i njejti skandal ka plasur edhe në Kanada me Trudo ku Kina ka finacuar 11 deputetë si dhe Fondacioni i Trudo-s ka marrë para të madhe, pra nuk është vetëm Biden dhe familja e tij ne kete zullum financiar.

Burimi:  The Gateway Pundit

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive?
Na ndiqni në Telegram Chanel këtu: https://t.me/patriotikmedia si dhe Twitter: https://twitter.com/PatriotikMedia
“Nuk bëhesh gazetar për te qene, i njohur por për të qene i dobishëm”

/PatriotikMedia

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

rreth autorit

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »
error: Materiali eshte i mbrojtur !!