fbpx
Lajmet me te Klikuara

Pesë pyetje për Bujar Kapexhiun …

Read Time:1 Minute, 3 Second

Nga Agim Xhafka –

1- Basha e ka dhënë dorëheqjen apo ka hequr dorë nga dorëheqja?

Gaboheni, Basha nuk ka hequr dorë. Basha ka ngulur këmbë!

2- Alibeaj tha jo vetëm që është kryetar, por madje ndjehet kryetar.

Ç’lloj ndjenje është kjo?

Këtë të ndjerë unë e quaj thjesht: ‘Orgazmë politike.’

3- Tani që Rama bleu dhe FBI-në ç’synime ka ai në merkato?

Kuptohet, të shesë komplet Shqipërinë.

4- Nëqoftëse grupi i vulës nuk gjen kandidatë për 61 bashkitë, çfarë duhet të bëjnë ata?

Ka një rrugë-dalje Alibardhi. T’i lutet KQZ-së që në rregulloren e zgjedhjeve të miratojë një nen që një person lejohet të kandidojë deri në 30 bashki njëherësh.

5- Në këtë ngërç krijuar për zgjedhjet mendoni se presidenti mund ta shtyjë datën e votimeve të 14 majit?

Presidenti ynë mezi shtyn veten e jo të shtyjë zgjedhjet. Ai shtyn ditët në heshtje e kështu do të shtyjë të 5 vitet. Se nuk u zgjodh person mbi palët.

U zgjodh person i palosur.

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive?
Na ndiqni në Telegram Chanel këtu: https://t.me/patriotikmedia si dhe Twitter: https://twitter.com/PatriotikMedia
“Nuk bëhesh gazetar për te qene, i njohur por për të qene i dobishëm”

/PatriotikMedia/

Happy
Happy
100 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

rreth autorit

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »
error: Materiali eshte i mbrojtur !!