fbpx
Lajmet me te Klikuara

VIDEO/ Si janë zgjedhur liderët e rinjë globalë pa u votuar nga Populli …

Read Time:1 Minute, 1 Second

Nga Redaksia –

Ja se kush i ka zgjedhur liderët e rinjë globalë pa u votuar nga Populli – Elita Boterore e Davosit …

Sot në të gjithë botën njerezit janë të bindur se liderat që i përfaqësojnë ne politike nuk janë të zgjedhur me votë e tyre pra nga sovrani, por nga Elita Globale, po të ndiqni videon e mëposhtme do të shikoni se si kryeministrat dhe liderat e tjerë pjesemarres ne Forumin Ekonomik Boterore nuk janë zgjedhur me votë por nga shefat e tyre, të cilët pasi i kanë rekrutuar dhe trajnuar i instalojnë në pozicione të rëndësishme te politikes.

Dhe sot një pjesë e mirë e njerëzve ende vazhdojnë dhe pyesin të habitur se si ka mundësi që politikanët janë dakort me axhendën e elitës globale.

Këto pamje nuk kanë nevojë për shumë fjalë pasi çdo gjë duket qartazi nga fillimi e deri në fund.

Zgjohuni se po ju mashtrojnë ditën me diell o njerëz.

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive?
Na ndiqni Patriotik Media Telegram Chanel këtu: https://t.me/patriotikmedia si dhe Twitter: https://twitter.com/PatriotikMedia”
Nuk bëhesh gazetar për qene, i njohur por për të qene i dobishëm”

/PatriotikMedia/

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

rreth autorit

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »
error: Materiali eshte i mbrojtur !!