fbpx
Lajmet me te Klikuara

Thirrje: Mbështetni Patriotik Media, sepse ne kemi nevojë për mbështetjen tuaj …

Read Time:3 Minute, 18 Second

Nga Redaksia –

Sot në këtë kohë kaq të vështirë për botim, garantimi i informacionit kundër sistemit që duhet demaskuar me gjithë magjistarët e elitave sa vjen e po bëhet gjithnjë edhe më i vështirë.

Të flasësh sot për Elitat dhe planin e vaksinës si dhe për fushatën e vaksinimit nga një këndvështrim tjetër është shumë e rrezikshme.

Prandaj ne ju kërkojmë që të na mbështesni per punën e palodhur që ne po kryejmë çdo ditë duke i’u kundërvënë politikës antikombetare që ju helmojne me informacione FAKE qe transmetohen vetëm nepër kanalet kryesore te kapura prej tyre.

Prandaj bëhuni një mbështetës i patriotikmedia.com dhe mbrojeni informacionin që merrni falas tek ne.

Sa për informacion ne gjithmone kemi qene te paret, e themi kete me KRENARI sepse kur plasi PLANDEMIA GLOBALE asnjë nga Mediat apo Portalet në Shqipëri nuk e patën guximin të informonin Shqiptarët se si ishte plani dhe se si filloi loja e ndyrë e Plandemisë dhe e vaksinave që e krijoji vetë Elita Botërore dhe qe u mundua ta transferonte diku tjeter per te fshehur gjurmet.

Ne fillimet e para te PLANDEMISE ne transmetuam nje video mbi Planin e Elites Globale e cila perfundon ne MARS te 2025 te cilen na e kane censuruar por ne e kemi ruajtur ne arkivat tona dhe po j’ua ri’sjedhim qe ta ndiqni.

https://rumble.com/embed/v25drma/?pub=1rmzky

Ka shume e shume fakte dhe prova te pakontestueshme qe Mediat ne Shqiperi kur filloi PLANDEMIA nuk guxuan te flasin, sic jane disa video keto video te meposhtme, por qe nuk jane vetem keto por ne zgjodhem ato me te vlefshmet.

https://rumble.com/embed/v151n17/?pub=1rmzky
https://rumble.com/embed/v17knzr/?pub=1rmzky
https://rumble.com/embed/v17ilsn/?pub=1rmzky
https://rumble.com/embed/v1awxpb/?pub=1rmzky
https://rumble.com/embed/v14bidb/?pub=1rmzky
https://rumble.com/embed/v14woq1/?pub=1rmzky
https://rumble.com/embed/v15p4sz/?pub=1rmzky

Ne kete beteje ne nuk ishim të vetmit që reaguam, por ishin dhe disa Patriotë qe nuk mund t’ju mohohet beteja e tyre në rrjetet sociale qe denoncuan lojen e PLANDEMISE,si psh: Avokati Altin Goxhaj – Kreshnik Osmani kryetari i Partise ATDHEU – Alfred Cako – Andrea Bregu – Zace Islami – Nadir Mura e shume e shume te tjere qe nuk mbarohen te cilet po sakrifikojne cdo gje edhe pse presionet dhe censura eshte e ashper KUNDER tyre ashtu edhe per ne si media online …

https://rumble.com/embed/v23oa0k/?pub=1rmzky
https://rumble.com/embed/v1498vz/?pub=1rmzky

Patriotik Media.com është e vetmia Media Online në Shqipëri, që ka kontribuar duke informuar Shqiptarët në lidhje me Plandemin, Vaksinat si dhe rolin e Elitës Botërore ne shqiperi ku është pjesë dhe Qeveria Rama e Sorosit e kamufluar me emrin Rilindja, e cila nxorri autoblindat duke i shpallur luftë kombit tonë , ajo me kete PLANDEMI arriti te realizonte projektin e Sorosit duke plackitur dhe me pas po e shpopullon Shqiperine duke i detyruar Shqiptarët të largohen nga vendi i tyre.

https://rumble.com/embed/v14hekh/?pub=1rmzky
https://rumble.com/embed/v1bvs1n/?pub=1rmzky

Patriotikmedia.com e vetmja Media Online ka informuar e denoncuar si për vaksinimin me forcë, ku Rilindja e Sorosit përdori modelin diktatatorial, si mos dhenia e dokumentave neper zyrat shteterore, ku rriti presionin per heqjen nga puna, dhe arriti deri aty sa te bllokonte bizneset e mesme duke i shkaterruar ato dhe duke favorizuar bizneset e ushtareve te saj besnik .

Informacionet e Portalit Patriotik media.com nuk mund ti gjeni diku tjetër, prandaj bashkohuni me ne.

MOTOJA JONE

“Nuk bëhesh gazetar për te qene, i njohur por për të qene i dobishëm per kombin”

Sot media online pervecse FAX NEWS ALBANIA jane zgjuar dhe po flasin kundra Plandemise por vijne pas nesh dhe Patrioteve te ndershem qe e duan shqiperine.

Me respekt STAFI

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive?
Na ndiqni Patriotik Media Telegram Chanel këtu: https://t.me/patriotikmedia si dhe Twitter: https://twitter.com/PatriotikMedia”

/PatriotikMedia/

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

rreth autorit

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »
error: Materiali eshte i mbrojtur !!