fbpx
Lajmet me te Klikuara

Miting – Protesta e 6 Dhjetorit mund të jetë më e rëndësishmja në 9 vjet por edhe mund të vlejë sa 9 vjet të tjera! Sepse ajo mund të quhet: “Rilindja Lakuriq” përballë Europës …

Read Time:1 Minute, 45 Second

Nga Avokati Altin Goxhaj Vs Qeveriu, Koordinator për Shoqërinë Civile i Frontit të Shpëtimit Kombëtar

Pse MITING-PROTESTA E 6 DHJETORIT mund të jetë Protesta më e rëndësishme në 9 vjet kundër Rilindjes!

Sps ajo mund të jetë protesta e “MBRETIT LAKURIQ” ku për herë të parë në 9 vjet ne mund ti paraqesim gjithë Europës “RILINDJEN LAKURIQ”, të çdo maskarallëku, krimi, plaçkitje, shpopullimi, trafikimi por dhe hajdutlliku të çdo centi të BE, nga një NarkoQeveri Bananesh që po e zbraz Shqipërinë për ta kthyer në Lavatriçen më të madhe të narkodollarëve në Europë!

Mos harroni se gjithë influenca dhe çdo informim opozitar për ndërgjegjësim në Europë këto 9 vjet bashkë me 9 vjet të tjera në të ardhmen nuk kanë të krahasuar me atë që mund të bëjmë në 6 Dhjetor në Tiranë!

Nëse jeni të lodhur nga censura, anuloni mediat e kapura dhe Bashkohuni me Patriotik Media Telegram Chanel këtu: https://t.me/patriotikmedia

Dhe asnjë media në botë s’mund të na injorojë çfarëdo të bëjnë ambasadorët e shitur dhe OJFtë e Soros që kanë kaq vjet që fshehin grupin më kriminal në Histori në Qeveri dhe Bashki!

Nesër ne si komponent i shoqërisë civile në Frontin e Shpëtimit Kombëtar i propozojmë zyrtarisht PD një Plan Konkret të Axhendës Diskredituese të NarkoQeverisë së Bananeve për 6 Dhjetorin!

Por po sot do ju tregoj në emision se edhe kush është dhe ku fshihet armiku më i madh i Protestës së 6 Dhjetorit: brenda PD!

Nëse nuk shtyhen Zgjedhjet e Primareve nga 4 Dhjetori në 11 Dhjetor protesta do dështojë por edhe primaret do shkojnë për mysybet!

Madje Veliaj po bën çmos që të shkatërrojë Zgjedhjet e Primareve në Tiranë për ti bërë të Djelën që vjen në dt 27 Nëntor, për të mos i lënë kohë askujt të regjistrohet si simpatizant në primare në mënyrë që të manipulojnë proçesin (siç kanë bërë gjithm) që ti pengojnë si fitues të vetmit që mund të mundë Veliajn (sepse mbledh masivisht votat gri, ata që nuk votojnë, madje edhe të majta të pakënaqura): Ilir Alimehmeti!

/PatriotikMedia/

Happy
Happy
100 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

rreth autorit

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »
error: Materiali eshte i mbrojtur !!