fbpx
Lajmet me te Klikuara

VIDEO/Dr. Zev Zelenko në gjendje kritike për jetën – Transferohet me urgjent për në spital ….

Read Time:49 Second

Dr. Zev Zelenko është një mjek familjar me certifikatë të gjerë. Një mjek që shpëtoi mijëra jetë gjatë pandemisë COVID tani ai lufton me një problem shëndetësor të cilin e transferuan urgjentë për në ICU këtë javë.

The Yeshiva World raportoi se Dr. Zelenko ka kohë që po lufton me një rast të rëndë të kancerit progresiv.

Në videon e tij, ai tregoi se mjekët kanë gjetur një tumor në barkushen e sipërme të djathtë të zemrës së tij, me një mpiksje gjaku të ulur mbi tumor.

Në vitin 2020 Dr. Zeleko shpiku një protokoll që përfshin profilaksinë, ndërhyrjen e hershme dhe trajtimin e pacientëve me rrezik të lartë me C-19. Trajtimi i tij përfshinte zink, një dozë të ulët hidroksiklorokine dhe azitromicinë.

Protokolli kishte një shkallë suksesi 99% mmi pacientët që patën rrezik të lartë.

Dr. Zelenko tha: regjimi i tij ishte “një dhuratë nga Zoti në përgjigje të tiranisë”.

Shikoni videon:

/PatriotikMedia/

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

rreth autorit

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »
error: Materiali eshte i mbrojtur !!