fbpx
Lajmet me te Klikuara

VIDEO/Nancy Pelosi tregohet Raciste duke shtyrë Fëmijën hispanik në transmetim live …

Read Time:1 Minute, 7 Second

Nancy Pelosi nuk ka sensin e një njeriu normal por të një gruaje satanike e cila i përbuzë fëmijët sepse asaj nuk i pëlqejnë me sa duket se është hispanik dhe kjo duket qartë në një transmetim live në TV!

Ne nuk besojmë se mund të sillen të gjithë demokratët e vjetër me fëmijët në këtë mënyrë si Pelosi?

Njerëzit si Pelosi janë të pasjellshëm, edhe pse pretendojnë nëpër media se janë kundër racizmit, por në të vërtet ata janë racistë!

Dhe kjo që po ju themi do ta kuptoni se për çfarë jam duke folur kur të shihni videon!

Pse kaq e keqe është vallë kjo vajzë hispanike? Sa Pelosi ta shtyjë atë sikur donte ti thoshte “mos më prek!”

Ky veprim i Nancy Pelosit është e pasjellshme dhe abuzive,pavarësishtë se Pelosi mendoi se nuk do të kapej nga kamerat me veprimin që kreu, por gaboi se ajo është kapur nga kamera!

Video më poshtë fakton një të vërtet të hidhur dhe ju keni të drejtë të arsyetoni vetë këtë veprim të neveritshme të Nancy Pelosi e cila abuzon me vajzën hispanike në TV duke e shtyrë!

Nancy Pelosi që hiqet si jo raciste por që në të vërtet është super raciste,këta janë demokratët e Amerikës, vendi i Lirisë fallco.

Ndiqeni videon:

/PatriotikMedia/

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

rreth autorit

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »
error: Materiali eshte i mbrojtur !!