fbpx
Lajmet me te Klikuara

Vendimi i fundit i Gjykatës: U ndalohet Gazetarëve, Avokatëve dhe Dëshmitarëve mbajtja e Celularëve gjatë seancave …

Read Time:27 Second

Gjykata Administrative e Shkallës së Parë në Tiranë ka marrë vendimin për mos-lejimin e celularëve gjatë seancave administrative. Avokatët, gazetarët dhe dëshmitarët nuk do të lejohen të mbajnë celularë në asnjërën prej seancave.

“Të gjithë palët ndërgjyqëse, përfaqësuesit ligjorë, dëshmitarë ekspertë, dhe çdo përdorues tjetër që paraqitet në gjykatën Administrative të Shkallës së Parë në Tiranë, do të dorëzojë në katin e parë telefonat celularë deri në përfundimin e seancës”-thuhet në vendimin e publikuar.

Vendimi i marrë ditën e sotme hyn në fuqi menjëherë./FaxNews
/PatriotikMedia/

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Translate »
error: Materiali eshte i mbrojtur !!