fbpx
Lajmet me te Klikuara

VIDEO/Steriliteti i shkaktuar nga Vaksinat! Gratë shtatzëna Abortojnë – Burrat bëhen sterilë!

Read Time:37 Second

Josh Sigurdson raportoi mbi lajmet që dolën së fundmi për lidhjen midis vaksinave dhe sterilitetit.

Ai raporton se steriliteti është shumë i madh dhe kjo nuk kishte ndodhur ndonjëherë midis burrave që morën vaksinën Pfizer, pasi studimet zbuluan se dy vaksinat e para gjatë pesë muajve çojnë në një rënie të rëndë të numrit të spermës.

Dokumentet e Pfizer të lëshuara përmes FOIA pasi Pfizer u përpoqën që t’i fshihte ato për 75 vjet, ku tregojnë se të gjitha rastet përveçse një gruaje, kishin një ngjarje të rëndë anësore pas vaksinimit.

Tani, ata po përpiqen që të shkatërrojnë sterilitetin si një hap më afër operacionit masiv global eugjenik për elitën.

Shikoni videon më poshtë:

/PatriotikMedia/

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Translate »
error: Materiali eshte i mbrojtur !!