fbpx
Lajmet me te Klikuara

Avokati Goxhaj zbulon disa Pika nga Marëveshja e Bashkëpunimit midis Qeverisë së Shqipërisë dhe Kosovës …

Read Time:54 Second

Sot Kryeministri Rama, së bashku me kabinetin e tij qeveritar, kanë mbërritur në Prishtinë për të zhvilluar mbledhjen e tetë e qeverive të Kosovës dhe Shqipërisë.

Në një status në rrjetet sociale Avokati i mirënjohur Altin Goxhaj ka zbuluar disa nga pikat e marrëveshjes së bashkëpunimit midis Qeverisë së Shqipërisë dhe Kosovës…

Postimi i plotë:

Disa pika nga Marëveshja e Bashkëpunimit midis Qeverisë së Shqipërisë dhe Kosovës:
..
Pika 11.
Hapja e një llogarie të përbashkët në TikTok me emrin EdKurti e Edi Ramës dhe Albin Kurtit ku të promovohen talentet qeveritare mbarëkombëtare të Komedisë.

Pika 13.
Realizimii i një Skype-TalkShow në ER-TV me emrin CIRKU NË FSHAT për të promovuar bujqësinë dhe ushqimet… serbe.

Pika 17.
Hapja e një Galerie të përhershme me pikturat surreliste të Ramës në paradhomën e Kryeministrit të Kosovës.

Pika 23.
Ngritja e një Pylli Orbital me fiq rreth Prishtinës me ndihmën e Bashkisë Tiranë.

Pika 69.
Organizimi i një GayPride të përbashkët Tiranë-Prishtinë çdo 17 Maj.

Edi Rama
Vezir i Vilajetit të Soros Shqipëri

Albin Kurti
Vezir i Vilajetit të Soros Kosovë

/PatriotikMedia/

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Translate »
error: Materiali eshte i mbrojtur !!