fbpx
Lajmet me te Klikuara

VIDEO/Shpopullimi Masiv! Dokumentet e Pfizer vërtetojnë se shkaktarët e vdekjeve janë nga vaksina!

Read Time:33 Second

Vaksinat Pfizer po shkaktojnë vdekje masive!

Popullata e vaksinuar po vdesin si mizat.

Josh Sigurdson raportoi mbi dokumentet e fundit të Pfizer. Nga dokumentet e shpërndara më 1 qershor 2022, Pfizer rrëfeu se të gjitha gratë që ishin shtatzëna dhe të vaksinuara abortuan foshnjat e tyre sepse vuanin nga efekte anësore gjoja të lehta deri në vdekje masive.

Në videon e mëposhtme, ne do ndajmë me ju dokumentin e fundit dhe do kalojmë në provat e shumta për të cilat i kishim paralajmëruar njerëzit për më shumë se një vit.

Qeveria thotë se vaksina është e sigurt për gratë shtatzëna.

Ndiqni videon:

/PatriotikMedia/

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Translate »
error: Materiali eshte i mbrojtur !!