fbpx
Lajmet me te Klikuara

Protesta e Dritëshkurtërve të Lulit,Lalit dhe Cjapit të Surrelit -Këto nuk janë Protesta,janë Perversitet Antidemokratik …

Read Time:2 Minute, 2 Second

Patrioti dhe Aktivisti për mbrojtjen e teatrit kombëtarë, si dhe aktori i njohur nga shqiptarët Neritan Liçaj në një status në rrjetet sociale,ka ironizuar protestën e sotme të organizuar nga këlyshat Arqomarksistë të Soros-it (domethënë të paguar nga Olof Palme të Plejada Gugashit të Veliajt), me preteksin e ngritjes së çmimeve.

Aktori Liçaj në statusin e tij shkruan: Sot në protestë do dalin vetëm veglat e Lulit,lalit dhe cjapit të surrelit pra shoqëricivilistat e tipit nuk duam politikë,të soros antishqiptarit dhe capcatëkapistat e mbajtjes së ramës në pushtet tri mandate!Ska budallenjë sot,o dritëshkurtër!Loja është kuptuar shumë mirë o bashkëqeverisje antishqiptare dhe antidemokratike e tipit komunistonazist.

Postimi i plotë:

Sot në protestë do dalin vetëm veglat e Lulit,lalit dhe cjapit të surrelit pra shoqëricivilistat e tipit nuk duam politikë,të soros antishqiptarit dhe capcatëkapistat e mbajtjes së ramës në pushtet tri mandate!Ska budallenjë sot,o dritëshkurtër!Loja është kuptuar shumë mirë o bashkëqeverisje antishqiptare dhe antidemokratike e tipit komunistonazist.

Një ardhje vërdallë si kali në lëmë të tipit hyaaa lulooooo,hyaaa gazoooo,ca fjalime patetike të tipit sa na dhimbset populli që ja fusim,ca lalista që do dalin të bëjnë propagandistin me thirrje dhe patrulla histerike të tipit komunist dhe kaq.

Cfarë amalgsme përbërsish kulinarie e tipit gëlltit diku një lugë corbë të prishur me pak kos sorosian të bër përrshesh dhe ndonjë peshk të prishur të ngrënë në fshatin Lin të Poradecit!!!

Nesër del rama ngre ndonjë bord tjetër,si reagim ndaj protestës simbol dhe shembull demokratcie,sic do paraqitet nga medjat e ramës dhe kaq.

Pasnesër ngrihen dhe më tepër cmimet nga bordet e oligarkëve dhe kaq.

Suksese në jetë.

Bëni një xhiro,policia do ju mbrojë se jeni njerzit e rilindjes dhe ju do fort.

Mbylleni shpejt ore,që të shkoni në shtëpi të shihni veten në televizor.

.Mos harroni pa thënë;fain e ka saliu,dhe nuk duam politikë.😂😂😂😂😂😂😂

Mbani mend mirë,kush thotë rama ik,ose largëqoft,të rrëzojmë qeverinë kriminale,hiqini me vrap mikrofonin se ju bërtasin shefat luli,edi dhe lali!Ose jepjani mikrofonin direkt pas atij që thotë rama ik,ndonjë sufllaqeje bashkie që të thotë sduam politik,skemi dalë këtu për politik,por për piknik.😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Nuk gënjeni dot njeri më,o të dëshpëruarit e kap ca të kapësh.Ju përshëndes me parullën tuaj të famshme,e suksese në jetë.

Këto nuk janë protesta,janë perversitet antidemokratik.

/PatriotikMedia/

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

rreth autorit

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Translate »
error: Materiali eshte i mbrojtur !!