fbpx
Lajmet me te Klikuara

VIDEO/Elita Globale me anë të Teknologjisë,ofron Parashikime të frikshme për Njerëzimin …

Read Time:48 Second

Ka akoma njerëz që mendojnë se disa informacione janë për t’ju ç’orientuar apo tmerruar,por jo ky nuk është qëllimi ynë,ne mundohemi t’ju informojmë dhe ofrojmë gjithmonë të vërtetën që elita globale e censuron pasi nuk duan që njerëzit të dinë se çfarë po përgatitet kundër tyre, dhe ajo që do të dëgjoni dhe shikoni në këtë video është shumë tronditëse.

Pasi ta keni parë këtë video, askush nga ju nuk mund të na thotë që nuk e dija këtë, sepse kjo përgjigje do të ishte absurde pasi shumë njerëz që e duan njerëzimin ju kanë paralajmëruar!

Sot Elita shkencore po planifikon një kontroll armiqësor të mendjes, trupit dhe shpirtit tuaj!

Ju do të thoni po si do t’a arrijnë ta bëjnë këtë?

Shikoni videon më poshtë dhe dëgjoni detajet më të fundit,se mbase do të kuptoni se çfarë po përgatisin elita me anë të teknologjisë mbi trurin tuaj:

/PatriotikMedia/

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Translate »
error: Materiali eshte i mbrojtur !!