fbpx
Lajmet me te Klikuara

VIDEO/E vërteta rreth Lisë së Majmunëve dhe Histerisë të krijuar pandemike!

Read Time:24 Second

Dëshironi të dëgjoni të vërtetën për linë e majmunëve dhe histerinë pandemike të krijuar artificialisht?

Epo, në këtë episod të Alex Jones Show, do të dëgjoni pikërisht për këtë!

Dr. Jim Meehan nga https://meehanmd.com/ Monkeypox bashkohet me mikpritësin e ftuar Clay Clark të https://thrivetimeshow.com/ për të ndarë të vërtetën pas histerisë së krijuar pandemike.

Ju nuk mund ta humbisni këtë!

Hapni sytë dhe shikoni:

Shikoni videon:

/PatriotikMedia/

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

rreth autorit

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »
error: Materiali eshte i mbrojtur !!