fbpx
Lajmet me te Klikuara

“Open Balkan”/Çfarë do Aleks Soros në çdo takim – Po në Shqipëri pse vjen një herë në muaj?!

Read Time:21 Second

Nga Edi Paloka –

Edhe një herë për ata që thonë gjoja me naivitet se akuzat ndaj Sorosit për ndërhyrje në politikat e vendeve ballkanike “janë fantazi dhe teori konspirative”.

A mund të përgjigjeni se çfarë do Aleks Soros në çdo takim të “Open Balkan” ku rreshton kryeministra e presidentë të Ballkanit si shërbëtorë?!

Po në Shqipëri për çfarë vjen një herë në muaj, apo nuk ka ku shkon tjetër?!

/PatriotikMedia/

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Translate »
error: Materiali eshte i mbrojtur !!