fbpx
Lajmet me te Klikuara

VIDEO/Këto janë gjërat kryesore distopiane rreth WEF!

Read Time:27 Second

Nëse doni të dëgjoni se cilat janë dhjetë gjërat më rrëqethëse dhe më distopike të shtyra nga Forumi Ekonomik Botëror.

Kur një person flet për elitën globale, ata i referohen një grupi të vogël njerëzish të pasur që veprojnë përtej kufijve kombëtarë.

Duke përdorur organizata të ndryshme, individët e pazgjedhur takohen në një gjysmë sekret për të vendosur politikat që duan të zbatohen në nivel global.

Në videon e mëposhtme mund të dëgjoni më shumë për këtë!

Nuk mund ta humbisni këtë!

/PatriotikMedia/

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

rreth autorit

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Translate »
error: Materiali eshte i mbrojtur !!