fbpx
Lajmet me te Klikuara

Konspiracion: Zbulohet Identiteti Sekret i Satanait …(Video)

Read Time:22 Second

Duke filluar nga karikaturat më komike që mbarojnë deri te ato më groteska të gargoyles, shumica e popullsisë mund ta njohë imazhin e djallit!

A ka një ngjashmëri konceptimi ynë modern për Satanin me djallin në Bibël?

Kush është Satani?

A është ai një djall me brirë, lëkurë të kuqe me një sfurk që është sundimtari i ferrit?

Shikoni videon më poshtë dhe dëgjoni zbulimin:

/PatriotikMedia/

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Translate »
error: Materiali eshte i mbrojtur !!