VIDEO/Pas festës së “Jubileut të Platinit”- Mbretëresha Elizabeth u shfaq si një Hologram!

4 min read

Pas festës së “Jubileut të Platinit”, Mbretëresha Elizabeth humbi ditën e dytë të ngjarjeve për arsye shëndetësore.

Ajo duhej të përfshihej në një paradë, por ajo nuk u shfaq personalisht, por si një hologram.

Hologrami i mbretëreshës kaloi nëpër Londër me një karrocë të artë ditën e diel 5/6/2022.

Dhe njerëzit e pershendesnin me duar hologramin e saj…

Shikoni videon:

Familjet mbretërore mendojnë se janë perëndi!

A tregon kjo pamje që mbretëresha tashmë ka vdekur???

Fox News reportoi:

Një hologram i Mbretëreshës Elizabeth II u shfaq në Konkursin Jubile të Platinumit të dielën.

Hologrami u shfaq në dritaret e Gold State Coach të shekullit të 18-të, i cili doli në rrugët e Londrës për herë të parë në 20 vjet pasi karroca 260-vjeçare u hoq nga ekrani i saj në Royal Mews.

Një Elizabeth e re përshëndeti me dorë turmat në imazhet dixhitale të projektuara mbi karrocën ndërsa një procesion ushtarak ndoqi paradën prej dy miljesh nëpër Londrën qendrore.

Pallati kishte ngacmuar më parë se ndërsa mbretëresha nuk po planifikonte të hipte në karrocë, një “surprizë përrallore” ishte gati.

Elizabeth gjithashtu nuk pritej të shihej në ditën e fundit të ngjarjeve jubilare pasi humbi shumicën e festimeve për shkak të “çështjeve të lëvizshmërisë”, por u shfaq në ballkon.

Ajo bëri me dorë turmat e adhuruara me Princin Charles dhe Camilla Parker, dukeshën e Cornwall-it, pranë saj. Nipi Princi William dhe gruaja Kate Middleton iu bashkuan madhështisë së saj, përveç tre fëmijëve të tyre: Princi George, Princesha Charlotte dhe Princi Louis.

Telegrafi shtoi:

Mbretëresha ka falënderuar Britaninë për festimet e saj spektakolare të Jubileut të Platinumit, duke përshëndetur “ndjenjën e ripërtërirë të bashkimit” që e la atë “të prekur thellë”.

Në një mesazh personal prej 130 fjalësh drejtuar kombit, Madhëria e Saj tha se “nuk ka asnjë libër udhëzues për t’u ndjekur”, duke vënë në dukje se “është me të vërtetë i pari”.

Letra pasoi një pamje befasuese në ballkonin e Pallatit Buckingham, në të cilën ajo buzëqeshi dhe përshëndeti me dorë turmave të mëdha së bashku me tre trashëgimtarët e saj, për të përfunduar një spektakël të mbushur me madhështi dhe shkëlqim.

“Ndonëse mund të mos kem marrë pjesë personalisht në çdo ngjarje, zemra ime ka qenë me ju të gjithë; dhe unë mbetem e përkushtuar t’ju shërbej me të mirën e mundësive të mia, të mbështetur nga familja ime,” shkroi monarku.

“Jam frymëzuar nga mirësia, gëzimi dhe farefisnia që ka qenë kaq evidente ditët e fundit dhe shpresoj se kjo ndjenjë e ripërtërirë e bashkimit do të ndihet për shumë vite në vijim.

“Unë ju falënderoj sinqerisht për urimet tuaja të mira dhe për rolin që keni luajtur të gjithë në këto festime të lumtura.”

/PatriotikMedia/

rreth autorit

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours