fbpx
Lajmet me te Klikuara

VIDEO/Manipulimi Sekret Njerëzor!

Read Time:25 Second

Transhumanizmi është një ideologji kuazi-mjekësore që promovon një sërë qëllimesh terapeutike dhe njerëzore.

Me qëllimin globalist për të arritur shpopullimin, ata manipulojnë njerëzit.

Në videon e mëposhtme do të dëgjoni për manipulimin e fshehtë të njerëzimit, inxhinierinë sociale, axhendën 21 dhe transhumanizmin.

Shikoni videon me David Icke duke folur në 2014.

Është një gjë që duhet parë:

Inxhinieria Sociale, Axhenda 21 & Transhumanizmi – Manipulimi Sekret i Njerëzimit – David Icke duke folur në 2014.

/PatriotikMedia/

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Translate »
error: Materiali eshte i mbrojtur !!