VIDEO/Analisti i Luftës në NBC dhe Gjenerali me 4 yje Shpërndan Video të Rreme nga Lufta në Ukraina …

1 min read

Analist i luftës në NBC dhe gjeneral me 4 yje shpërndan video të rreme në twitter nga lufta në Ukrainë.
A është edhe e mundur kjo? Nuk është më qesharake!

Siç është raportuar nga ministria e mbrojtjes e Mbretërisë së Bashkuar, forcat ukrainase po zmbrapsen duke u përpjekjur për të bërë përparime nga trupat ruse në rajonin lindor të Donbasit.

Raporti vjen pasi Ukraina raportoi se ofensiva e plotë e Kremlinit kundër rajonit të Donbasit ka filluar.

Zyrtari e cilësoi këtë ngjarje si fazën e dytë të luftës.

Presidenti Volodymyr Zelenskyy deklaroi se situata në Mariupol ishte e vështirë!

Por, kini parasysh se ajo që do të dëgjoni dhe shihni në internet duhet të kontrollohet dy herë sepse qarkullojnë shumë lajme të rreme.

Ne kemi një gjeneral me 4 yje dhe një analist të luftës në NBC, i cili ka shpërndarë një video të lajmeve të rreme të Ukrainës!

https://rumble.com/embed/v12jv4b/?pub=bbbxs

/PatriotikMedia/

rreth autorit

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours