fbpx
Lajmet me te Klikuara

Aktivisti i Dardanisë: Po bëhet Interesante .(VIDEO)

Read Time:1 Minute, 9 Second

Aktivisti i Dardanisë: Po bëhet Interesante .(VIDEO)
Aktivisti dhe Patrioti i Dardanisë Arianit Sllamniku në rrjetet sociale ka postuar një videomesazh si dhe një status të gjatë për të informuar ndjekësit e tij në rrjetin social facebook.

Aktivisti shkruan: Plani Putin?Kush janë Çeçenët?
Kush është Q?
Ndërkohë gjatë transmetimit live ju jep dhe disa lajme të mira ndjekësve të tij në videomesazhin e transmetuar në faqen Bella Bella.

Postimi i plotë i videos dhe shkrimit:

Disa lëvizje ruse brenda 4 orëve:

  1. Çkyçja nga rrjeti i internetit global dhe kyçja e Intranetit të ndërtuar vetëm për hapsirat e Federatës ruse,
  2. Çkyçja e saj nga SWIFT dhe kyçja e saj në sistemin e transaksioneve monetare së bashku me Kinën, Brazilin, Indinë dhe Sudanin,
  3. Përgatitja e armëve nukleare në rast të aktivizimit ushtarak të ndonjë shtetit të Aleancës NATO,
  4. Aktivizimi i Bjellorusisë për pushtimin e Ukrainës,

Në anën tjetër,
Gjermania, Holanda, Belgjika dhe Çekia kanë bërë gati armatimet e para që do të ju dërgohen ukrainasve në luftë kundër Rusisë!

Bllokimi i gazit dhe naftës ruse të NorthSream1 dhe 2 asnjë telashe nuk do t’i sjellë Rusisë në raport me krizën që Europa do t’ia shkaktojë vehtes.
Mos harroni se Gjermania nga Northstream 1 furrnizohet me 75% të nevojave të saja të brendshme!

vazhdojmë të jemi në ngjarje në çdo moment…

Q🐸

/PatriotikMedia/

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Translate »
error: Materiali eshte i mbrojtur !!