fbpx
Lajmet me te Klikuara

Aktivisti dhe Patrioti Sllamniku: Kanë filluar të Lajmërohen Zërat e Arsyes!

Read Time:42 Second

Aktivisti dhe Patrioti i Dardanisë Arianit Sllamniku njofton ndjekësit e tij në rrjetet sociale për pospasojat e vaksnimit: Kanë filluar të lajmërohen zërat e arsyes! Kjo vajzë duhet të mbahet në mend si personi i parë shqiptar që doli hapur se ka pësuar dëmtime nga vakzina.

Postimi i Denoncueses:

Miq të dashur. Pas disa problemeve shendetsore prej që e bera vaksinen e 3-te. Moderna mbas disa analizave rezultoj që kam perikarderguss.
Me një efuzion perikardial, shumë lëngje grumbullohet midis membranës së zemrës dhe perikardit brenda një kohe shumë të shkurtër. Shumë njerëz gjithashtu i referohen kësaj sëmundje si rrjedhje perikardiale, sepse zgavra e prekur e perikardit ndodhet pikërisht pranë perikardit.
Ju lutem ndegjoheni trupin tuaj dhe mos ignoroni symptome!!

Linku i facebook i Herolinda Avdili Rexhepi

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=3055460748036363&id=100007174032445

/PatriotikMedia/

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Translate »
error: Materiali eshte i mbrojtur !!