fbpx
Lajmet me te Klikuara

VIDEO/Patriotik Media dhe Stopfake Albania Ju Uron Gëzuar Vitin e Ri 2022 …

Read Time:23 Second

Portali Patriotik Media dhe Stopfakealbania Uron të gjithë Shqiptarët e Shqipërisë,Dardanisë,Mali të Zi,Arbëreshëve,Maqedonisë,Çamërisë, dhe kudo që ndodhen Gëzuar Vitin e Ri 2022.Qoftë një vit i mbarë për të gjithë familjet tuaja kudo që ndodheni nëpër Botë,fat mbarësi dhe Shëndet ju s’jellte ky vit.

GËZUAR PATRIOTË TË SHQIPËRISË DHE DARDANISË,GËZUAR SHQIPTARI KUDO QË NDODHENI.

JU PËRSHËNDESIM ME KËNGËN PËR TY ATDHE GËZUAR:

/PatriotikMedia/

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

rreth autorit

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »
error: Materiali eshte i mbrojtur !!