fbpx
Lajmet me te Klikuara

VIDEO/Eugjenisti Bill Gates po na Sinjalizon me Ardhjen e një Plandemie të Radhës: Sëmundjen e Lijes “Engjëlli i Vdekjes”…

Eugjenicisti miliarder Bill Gates po sinjalizon tashmë me ardhjen e plandemisë së tij të radhës, e cila duket se përfshin lëshimin e qëllimshëm të një bioarme të lisë.

Mediat kryesore kanë qenë të mbushura kohët e fundit me histori për “shishe” misterioze të lisë dhe gjëra të tjera që lidhen me linë. Ne ju kemi raportuar gjithashtu rreth tetë vite më parë se qeveria federale po grumbullonte “vaksina” kundër lisë për disa arsye.

Vetëm një ditë më parë, një punëtor që punonte në një laborator jashtë Filadelfias supozohet se u përplas me 15 shishe që përmbanin sëmundjen e lisë që ndodheshinbrenda në një frigorifer. FBI dhe agjenci të tjera federale thuhet se kanë ndërhyrë dhe po kryejnë një “hetim”.

Më pas, Daily Mail (UK) raportoi për një paralajmërim nga Gates, i cili pretendon se “terroristët” që janë (vetë?) po planifikojnë të lëshojnë një bioarmë të lisë. Kjo, sipas Gates, kërkon që qeveritë të shpenzojnë miliarda dollarë për të “parandaluar pandemitë e ardhshme”.

Ndodh që Gates i adresoi të gjitha këto me nismën e tij “Ngjarja 201”, e cila ndodhi me lehtësi pikërisht përpara se koronavirusi i Wuhan (Covid-19) të shpallej për herë të parë nga mediat kryesore.

Ky ushtrim plandemik, i cili ndodhi në tetor 2019, hodhi themelet për virusin kinez. Tani, Gates po hedh bazat për një plandemi të lisë, për të cilën ne do ta spekulojmë se së shpejti dhe që do të bëhet virale.

Bill Gates është shpopulluesi më i madh i gjallë (shikoni dokumentarin më poshtë):

Matrica e së Vërtetës: Axhenda e Çpopullimit – Plani i Bill Gates për t’ju vrarë …

Joe Biden bleu ilaçe kundër lisë me vlerë miliona dollarë në shtator – PSE?

Prej vitesh nga qeveria dhe media na thanë se lija u zhduk. Kjo supozohet se ka ndodhur në vitin 1980. Megjithatë, ajo po bën një ringjallje në titujt kryesorë, të paktën, dhe ndoshta së shpejti do të shfaqet tek njerëzit.

Në shtator, Departamenti i Shëndetësisë dhe Shërbimeve Njerëzore (HHS) nën drejtimin e Pedo Joe Biden organizoi dërgimin e një medikamenti të quajtur TPOXX me vlerë 112.5 milionë dollarë, i cili supozohet të jetë një ilaç farmaceutik i krijuar për të trajtuar sëmundjen e lisë.

Pse u bë ky urdhër? A dinte regjimi i Bidenit diçka që ne të tjerët nuk e dinim? A do të bëhet së shpejti lija një plandemi e radhës?

A do ta quajnë këtë Smallpox-21?

“Ndërkohë ka një shans që këto tre histori që mund t’ju duken të palidhura në të vërtetë janë ‘të palidhura’ me njëra-tjetrën në fund të fundit, ekziston gjithashtu mundësia që të tre tregimet të jenë të lidhura së bashku si një ‘komplot’ i qepur në mënyrë perfekte, duke e përdorur për më tej për një goditje tek njerëzit e lirë të planetit,” All News Pipeline paralajmëron, duke iu referuar historive individuale rreth shisheve të lisë, paralajmërimit të Gates për bioarmën e lisë dhe blerjes së TPOXX nga HHS.

Ajo që shumë nga ju shtrojnë pyetjen: se si u shfaqën shishet “misterioze” në Filadelfia kur ka vetëm dy laboratorë në të gjithë botën që janë autorizuar që të ruajnë mostrat e lisë?

Ky laborator i Filadelfisë, meqë ra fjala, nuk është në pronësi të askujt tjetër përveç Merck & Co. A do të thotë kjo se Merck po zhvillon një lloj shpikjeje droge që do të lëshohet në mënyrë strategjike menjëherë pasi të lëshohet bioarma e lisë?

Gates gjithashtu ka folur së fundmi për “lojërat e mikrobeve”, të cilat ai i krahasoi me “lojërat e luftës” të përdorura nga ushtarakët gjatë konflikteve.

A po planifikon shteti i thellë që së shpejti të lëshojë një luftë biologjike kundër popullit?

“Ndërsa “çrrënjosja” e gripit ose e ftohjes së zakonshme (siç e tha Gates) do të ishte e mrekullueshme, këto “lojëra me mikrobe” të Gates i cili flet për tinguj si ushtrime flamuri të rremë për të shtyrë “mikrobet” në botë dhe që vijnë në një kohë. kur e dimë se si globalistët kanë nevojë (për mendjet e tyre të çmendura) të ‘zhdukin’ një pjesë të madhe të popullsisë të botës,” raporton më tej All News Pipeline. Sëmundja e Lijës, në rast se nuk jeni të njohur me të, thuhet se është “një sëmundje ngjitëse, shpërfytyruese dhe vdekjeprurëse që ka prekur njerëzit për mijëra vjet”.

Burimi: AFinalWarning.com / Referencat: AllNewsPipeline.comHumansAreFree.comHumansAreFree.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post Skandali në Selinë e PD-së Fier: Lulzim Basha urdhëron të Komanduarin Kapllani të mos e hap Derën/Luan Baçi: Na kanë ndërruar Bravat e Derës …
Next post 600 Punonjës të Google Nënshkruajnë Manifestin për të Rrëzuar Mandatin e Vaksinimit nga Kompania …
error: Materiali eshte i mbrojtur !!