fbpx
Lajmet me te Klikuara

Avokati Goxhaj: Çdo ditë po rritet Numri i Shqiptarëve që përqafojnë kauzën AntiSoros …

Në një postim në faqen e tij facebook Avokati Altin Goxhaj ndihet i lumtur pa masë mbi reagimin qytetar, ku sipas Avokatit çdo ditë zgjerohet pa ndalesë numri i shqiptarëve që përqafojnë kauzën AntiSoros në nivele sociale, ekonomike, kulturore, ideologjike dhe mbi të gjitha politike!

Kjo është e vetmja rrugë shpëtimi për Shqipërinë që po zhbëhet nga Axhenda Soros për Rrënimin, Falimentimin dhe Shpopullimin e Shqipërisë dhe RiPopullimin e saj me arabë, afrikanë dhe aziatikë!

POSTIMI I PLOTË I AVOKATIT:

Levizja AntiSoros Për Shqipërinë

Gëzohem pa masë që çdo ditë zgjerohet pa ndalesë numri i shqiptarëve që përqafojnë kauzën AntiSoros në nivele sociale, ekonomike, kulturore, ideologjike dhe mbi të gjitha politike!

Kjo është e vetmja rrugë shpëtimi për Shqipërinë që po zhbëhet nga Axhenda Soros për Rrënimin, Falimentimin dhe Shpopullimin e Shqipërisë dhe RiPopullimin e saj me arabë, afrikanë dhe aziatikë!

Kundërshtarët nuk do ti gjykojë thjesht historia por populli shumë shpejt!

Kjo është ajo që kemi kërkuar kaq e kaq vjet dhe po shohim se rezultati është i mundshëm.

#SorosNonGrata Welcome all to the patriotic club ❤🇦🇱❤️

Grafika e parë nga i Madhi Avni Delvina.

https://www.facebook.com/LevizjaAntiSoros/

/PatriotikMedia/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post Një tjetër Tragjedi nga Sporti: Futbollisti Rrëzohet në fushë, Ish-prodhuesi i Sportit dhe Sky News bëjnë Thirrje për Hetim …
Next post Skandali në Selinë e PD-së Fier: Lulzim Basha urdhëron të Komanduarin Kapllani të mos e hap Derën/Luan Baçi: Na kanë ndërruar Bravat e Derës …
error: Materiali eshte i mbrojtur !!