fbpx
Lajmet me te Klikuara

VIDEO/Sali Berisha akuzon Bashën është i përfshirë në aferën e “Toyota Yaris” dhe se ka ndarë Paratë me Taulant Ballën …

Gjatë foltores së mbajtur në Mat, Berisha nuk la mënjanë akuzat e vazhdueshme ndaj kryedemokratit Lulzim Basha të cilin së fundmi e akuzoi edhe se është i përfshirë në aferën e miliona eurove të rastit “Toyota Yaris” duke thënë se sa herë që hetuesit belgë vinin në Shqipëri, Basha frikësohej dhe fshihej.

Lidhur me këtë deklaratë ka reaguar edhe kreu i PD, Lulzim Basha i cili është shprehur se Berisha kishte rënë shumë poshtë duke përmendur trillime njësoj si kryeministri Edi Rama. Kujtojmë që në seancën e para një jave ishte Rama ai i cili akuzonte Bashën për përfshirje në aferën e “Toyota Yaris”.

Berisha akuzon Bashën: Ke ndarë parat me Taulant Ballën nga afera e “Toyota Yaris”

/PatriotikMedia/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post Trump përgjigjet pasi Biden shpalli Çlirimin e Naftës nga Rezervat Strategjike të Naftës …
Next post Sali Berisha: “Sa të jetë Blinken në atë Post, unë nuk Shkel më në SHBA”…
error: Materiali eshte i mbrojtur !!