fbpx
Lajmet me te Klikuara

Trump merr Lajme Shumë të Mira nga 5 Shtetet Kryesore të FushëBetejës …

Read Time:52 Second

Një sondazh krejt i ri i 5 shteteve kyçe të fushëbetejës parashikon edhe më shumë dënim për perspektivat e Joe Biden për vitin 2024.

Një sondazh i ri i brendshëm i Wisconsin, Michigan, Pennsylvania, Arizona dhe Georgia tregon se Trump tani kryeson ato shtete me dy shifra mbi Biden.

Në raportin e tyre, Fabrizio, Lee & Associates thonë: “Në të pesë shtetet, Presidenti Trump udhëheq Presidentin Biden në një votim hipotetik të vitit 2024, ka një vlerësim dukshëm më të fortë të miratimit të punës se Biden dhe shihet si më i aftë për të trajtuar një sërë çështjesh kyçe. testuar. E thënë thjesht, në këtë pikë beteje, votuesit shtetërorë duan që Donald Trump ta udhëheqë këtë vend në vend të Joe Biden.

Sondazhi tregon se Trump kryeson ndaj Bidenit me 10 pikë në Wisconsin, 12 pikë në Michigan, 6 pikë në Pensilvani, 8 pikë në Arizona dhe 3 pikë në Gjeorgji.

Kur votuesit u pyetën për çështje specifike, Trump ndau fjalën me të moshuarin që aktualisht AI pushton Shtëpinë e Bardhë:

/PatriotikMedia/

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

rreth autorit

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »
error: Materiali eshte i mbrojtur !!