fbpx
Lajmet me te Klikuara

‘Raportet e mia me Lulzim Bashën’ – Ilir Meta sot në ‘Çim Peka Live’

Presidenti i Republikës Ilir Meta do t’i përgjigjet akuzave të Lulzim Bashës në studion e ‘Çim Peka Live’ në Syri Tv, duke nisur nga ora 20:45 e kësaj të hëne. 

Ilir Meta do të jetë përballë analistëve Andi Bejtja, Armand Shkullaku dhe Enton Abilekaj. 

“Të vërtetat me Lulzim Bashën; Lutja në Gjermani për shtyerjen e zgjedhjeve dhe marrëveshja me Ramën; Raportet e Ilir Metës me SHBA-në; Përplasjet me Yuri Kim; Çfarë do të bëjë Ilir Meta pas Presidencës?”;, janë disa nga temat më të nxehta që të do të marrin përgjigje nga kreu i shtetit sot. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post Përplasja që duhet të ndodhë…
Next post VIDEO/Ish-Presidenti Trump kishte të drejtë për Kyle Rittenhouse që në fillim …
error: Materiali eshte i mbrojtur !!