fbpx
Lajmet me te Klikuara

Evi Kokalari: “Me 11 dhjetor Kuvendi Kombëtar i PD-së shkarkon Lulzim Bashën si kryetar të PD-së”…

Në takimin e ish-kryeministrit Berisha me demokratët në FushëKrujë ishte prezent dhe Evi Kokalari, e cila ndodhet në Shqipëri në përkrahje të “Foltores” . Kokalari gjatë fjalës së saj deklaroi se “me 11 dhjetor Kuvendi Kombëtar i PD-së shkarkon Lulzim Bashën si kryetar të PD-së”.

Evi Kokalari është shqiptaro-amerikane, e cila ka ardhur për të kontribuar për PD-në.

Evi Kokalari: Me 11 dhjetor Kuvendi Shkarkon Lulzim Bashën si kryetar të PD-së

Ndërkohë mësohet se Basha ka në plan që në Kuvendit e 18 dhjetorit do të votojnë për përjashtimin e Sali Berishës si anëtar i PD-së.

/ PatriotikMedia /

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post VIDEO/ (Super Power) Pfizer po përdor Fëmijët për të Reklamuar Vaksinën e saj …
Next post Tensionet po shtohen ndërkohë Demokratët po Vuajnë një Vit të tensionuar …
error: Materiali eshte i mbrojtur !!