fbpx
Lajmet me te Klikuara

Dy intervistat e Avokatit që shtrojnë 5 Pyetje dhe kanë një Përgjigje që do Ndryshojnë gjithë Debatin Politik …

Avokati Altin Goxhaj i ftuar ditën e Premte në Televizionin Apollon dhe si gjithmonë në Fax News ka dhënë Opinionin e tij mbi zhvillimet të Covidit në Shqipëri .

Avokati Goxhaj ka folur dhe për “Familjen Mafioze Soros” e cila dirigjonte censurën ndaj tij këto 2 muaj (ku çdo fjalë e gërmë e debatit politik të këtyre gjendet prej 7 vjetësh në faqen time të facebookut dhe intervistat e mia tv)? Avokati ka folur për foltoren dhe dominimin e Evi Kokalarit në këtë foltore.

Postimi i Plotë i shoqëruar me dy Intervistat e Avokatit Goxhaj :

Av.Goxhaj: Strategjia e Erion Veliaj dhe frika e Ramës nga Foltorja Berisha …

5 Pyetje-Përgjigje që do Ndryshojnë gjithë Debatin Politik …

  1. Cila është Loja e vërtetë e shpalljes Non Grata të Berishës dhe çfarë fshihet, cilat janë përplasjet e vërteta të rrymave të nëndheshme brenda “Familjes Mafioze Soros” dhe kush e dirigjon censurën ndaj meje këto 2 muaj (ku çdo fjalë e gërmë e debatit politik të këtyre gjendet prej 7 vjetësh në faqen time të facebookut dhe intervistat e mia tv)?
  2. Pse ka të drejtë 100% Evi Kokalari kur ju kërkon të mos harroni Veliajn si e Keqja e të Këqiave dhe roli i tij në gjithë këtë zallamahi?
  3. Kush janë autorët e vërtetë të “Dosjes Non Grata” të Berishës dhe kush e plasi në 19 Maj?
  4. Çfarë duhet të bëjë Berisha para 11 Dhjetorit dhe në 11 Dhjetor?
  5. Çfarë duhet të bëjë Berisha pas 11 Dhjetorit?
Av.Goxhaj: Cila është Loja e vërtet e Non Grata e Berishës dhe Çensura ndaj meje …

/ PatriotikMedia /

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post Pse “Metaverse” është Big Brother i maskuar…
Next post Austri: Kancelari Alexander Schallenberg miraton Bllokimin Mbarëkombëtar për Personat e Pavaksinuar …
error: Materiali eshte i mbrojtur !!