fbpx
Lajmet me te Klikuara

VIDEO/Censura ndaj Nesh për Debatin Soros Sponsorizohet nga Veliaj …

Nga Avokat Altin Goxhaj –

CENSURA NDAJ NESH PËR DEBATIN SOROS SPONSORIZOHET NGA VELIAJ pikërisht për të fshehur si hap të parë diagnostikimin dhe si pasojë edhe luftimin e gjendrës kancerogjene që po vret Shqipërinë..

Sot isha tek Syri i ftuar nga Flavio dhe Dori bashkë me Kreshnik Osmani në emisionin e mëngjesit për Protestën që kemi nesër në 17:00 #JoGreenPass por diskutimi shkoi edhe te përplasja e politike e muajve brenda PD.

Videoja po ngarkohet:

Sot demostrova me foto dhe fakte, se kush fshihet pas Dosjes Non Grata të Berishës të përgatitur si rrjetë merimange dhe arsyet.

Vërtet Dosja Non Grata e Berishës u përgatit nga Soros me ndihmën e Ramës dhe Lylit por Dosjen e plasi në avancë Veliaj dhe koka e Soros që administron Shqipërinë!

Info krejt e re që nuk e gjen në asnjë debat televiziv pasi ne jemi nën censurë të plotë pikërisht që të mos e tregojmë çfarë luhet në të vërtetë.

Dhe autorët e vërtetë të skenarit të Blinken janë Jonas Rolett (emër në dukje i panjohur për ju po unë kam 15 vjet që e trajtoj) dhe Erion Veliaj!

Ky është edhe ai që luan fijet e censurës ndaj meje me të gjitha metastazat e tij kudo sps dekonspirimi i lojës së kësaj metastaze të kancerit Soros zhvesh gjithë skemën.

Kjo është arsyeja se pse Evi Kokalari 4 ditë më parë identifikoi si një problem shumë të rëndësishëm fokusimin e debatit edhe tek Erion Veliaj dhe lidhjet e tij me Soros!

Të fshehësh dyshen Veliaj-Rolett është njësoj si të fshehësh diagnostikimin e sëmundjes në mënyrë që të deformosh edhe kurimin e sëmundjes.

Por siç e keni vënë re i gjithë debati i sotshëm politik rrotullohet rreth tezave që ne si Levizja AntiSoros Për Shqipërinë kemi artikuluar prej 7 vjetësh (në mos prej 2008) por të vetmit të përjashtuar nga debati politik për Soros jemi pikërisht ne, pikërisht për të fshehur diagnostikimin e thellë të sëmundjes për të mos identifikuar dhe praktikuar kurimin e kancerit që po vret Shqipërinë.

Përjashtimi nga debati i aktorëve si ne dhe trajtimit të vetë rolit të Veliajt (& Rolett), kuptohet se nga kush sponsorizohet: nga vetë Veliaj pra.

P.s.
Dje u prezantua një sondazh nga Euronews Albania (i lidhur me Veliajn): Veliaj dilte një ndër politikanët më të besueshëm, më të ditur, më të fortë, më të ndershëm pra i besueshëm.

Kuptojeni lojën .. dhe pra dhe censurën ndaj nesh se kush e sponsorizon dhe pse .

/ PatriotikMedia /

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post VIDEO/Presidenti Trump jep Mesazhin e Përzemërt në Ditën e Veteranëve duke ju Kthyer shpresën …
Next post Letër e Hapur.Drejtuar, “Liderit” të PD-së dhe Opozitës.Lulzim Basha …
error: Materiali eshte i mbrojtur !!