fbpx
Lajmet me te Klikuara

Bashkohuni Nesër në Protestën Kundër Vaksinimit me Detyrim: E gjithë Bota po Lufton Kundër Vaksinave Helmuese …

Mandati i vaksinës ndezi protesta për “lirinë e zgjedhjes” në të gjithë Botën edhe Shqiptarët duhet të Ngrihen në Protesta mos prisni nga Politika apo ndonjë Politikanë që të dali dhe tju Udhëheqë në Protesta Kundër Vaksinimit me detyrim nga Rilindja dhe Opozita Kuislinge e Sorosit.

Bota po zien një protestë është mbajtur në bashkinë e San Jose ishte vetëm një nga shumë në të gjithë shtetin, me protestuesit që shprehën shqetësime mbi kërcënimin që paraqet liria e zgjedhjes individuale. Në veçanti, prindërit shprehën shqetësimet për një shtytje për të vaksinuar fëmijët e tyre.

Në videon e transmetuar nga NTD news, protestuesit vënë në dyshim efektet anësore dhe argumentuan për lirinë për të zgjedhur. Një protestues i intervistuar iu referua njohjes së dy personave që kishin vdekur pasi kishin marrë vaksinën.

Protestat vijojnë pasi Kalifornia u bë shteti i parë në SHBA që njoftoi planet që kërkojnë vaksinimin e studentëve.

Përleshje mes policisë dhe protestuesve të ‘Marshimit të Milion Mask’ në Sheshin e Parlamentit, Londër.

Një mori protestuesish me maska, flakë dhe armë të Guy Fawkes kanë shpërthyer fishekzjarre në radhët e policisë, duke detyruar policinë e rebelëve të hyjë në protestuesit që vijnë dhe të konfiskojë fishekzjarrë.

Disa përleshje midis rebelëve dhe oficerëve tashmë kanë shpërthyer ndërsa ‘anarkistët’ kanë bashkuar krahët dhe kanë nxituar ekipe oficerësh, duke detyruar Met të ngrejë barrikada në vende të ndryshme në të gjithë kryeqytetin për të frenuar marshimin për të cilin protestuesit janë zotuar se ‘do të hyjnë në histori’ .

Prandaj Shqiptarë ju bëjmë THIRRJE BASHKOHUNI PROTESTËS TË ORGANIZUAR NGA PATRIOTËT Eja nesër në orën 17:00 te Sheshi Nënë Tereza ku zhvillohet protesta JoGreenPass ,MbroFëmijën tënd ,JoVaksinim me detyrim Sepse Shqiptarët nuk janë Kavie Laboratori të Rilindjes dhe Opozitës Sorosiane.

/ PatriotikMedia /

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post Kreshnik Osmani: Bolshevizma asht Rrezik për Njerëzimin dhe Shqipëri a Vdekje ishte Slogani i Hafiz Ali Korcës …
Next post VIDEO/Apo rikthehet Lushnja si Qyteti i parë që nisi Protestat si në vitin 1997 kundër qeverisë …
error: Materiali eshte i mbrojtur !!