fbpx
Lajmet me te Klikuara

VIDEO/Aktivistja Shqiptaro-Amerikane i drejtohet Berishës: Shpallni George Soros Non Grata në Shqipëri …

”Foltorja” e Sali Berishës këtë të martë u zhvillua në Pogradec, aty ku në takimin me demokratët ish-kryeministrin shoqërohej dhe Aktivistja Republikane Shqiptaro-Amerikane, Evi Kokalari, deputeti Edmond Spaho dhe ish-deputeti Florian Mima.

Aktivistja shqiptaro-amerikane, Evi Kokalari deklaroi se Berisha do të jetë Kryetari i ri Partisë Demokratike dhe Kryeministri i Shqipërisë,Kokalari i kërkoi Sali Berishës që sa të merrte Kryeministrin të shpallte George Soros Non Grata në shqipëri.

Ndiqni videon:

/ PatriotikMedia /

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post Thënia e Vjetër ishte e Drejtë: Vrite Televizionin tënd…
Next post Nëse merr Pushtet të plot Veliaj do ju duket Trëndafil Rama e lule Enver Hoxha …
error: Materiali eshte i mbrojtur !!