fbpx
Lajmet me te Klikuara

Foltorja Berisha në Pogradec: “Për një Parti Demokratike me të Bashkuar, me të fortë, më të hapur”.

Në një status në facebook ish kryeministri Sali Berisha ka bërë një Njoftim ku organizon takim e rradhës në Pogradec në ora 17:00 në Pallatin e Kulturës Lasgush Poradeci mbahet Foltorja “Për një Parti Demokrtatike më të bashkuar, më të fortë, më të hapur”. Berisha në postimin e tij në facebook fton të gjithë demokratët dhe demokratet e Pogradecit të marrin pjese.

Postimi i plotë:

Sot ne Pogradec ne ora 17:00 ne Pallatin e Kultures Lasgush Poradeci mbahet Foltorja “Per nje Parti Demokrtatike me te bashkuar, me te forte, me te hapur”. Ftoj te gjithe demokratët dhe demokratet e Pogradecit te marrin pjese. Vetem te bashkuar fitojme! sb

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post MSM dëshiron një Amerikë pa Media të Pavarura …
Next post Sëmundjet e Çuditshme të Zemrës tek Futbollistët në fushë …
error: Materiali eshte i mbrojtur !!