fbpx
Lajmet me te Klikuara

“Let’s Go Brandon” e tmerron Robert De Niro-n pjesë e Elitës Hollivudiane .(VIDEO)

Prezantuesi i Sky News, James Morrow thotë se kënga Let’s Go Brandon është një “akuzë e plotë” për mediat amerikane dhe jo vetëm një kritikë ndaj administratës së Biden.

“Let’s Go Brandon” eshtë njëkëngë dhe një “akuzë e fortëë” ndaj mediave amerikane

Fraza është bërë e njohur në shumë ngjarje si lojërat e futbollit ku një video u bë virale disa javë më parë ku shoferit të makinave të garave Brandon Brown që po intervistohej pas fitores dhe gazetari mendoi se turma po këndonte Let’s Go Brandon, kur ata në fakt po këndonin sharje kundër Bidenit.

Morrow thotë se shumë amerikanë nuk i besojnë më medias të tyre, të cila janë përpjekur shumë të mbulojnë Joe Biden gjatë vitit të kaluar. “Pavarësisht se si e mbuluan laptopin e Hunter Biden para zgjedhjeve, në mënyrë që të mos kishte asgjë që do ta pengonte fitoren e Joe Biden për të gjithë akuzat që janë ngritur për të në çdo skandal, si dështimi në Afganistan dhe çdo gjë tjetër që ka të bëj dhe me emigrantët në kufi”, tha ai.

“Ata po u thonë Let’s Go Brandon edhe atyre sepse nuk u besojnë mediave. “Dhe sondazhet në SHBA tani tregojnë se si Joe Biden dhe mediat e kanë humbur besimin tek Qytetarët në SHBA sesa në çdo vend tjetërtë industrializuar.”

Por kjo nuk mbaror me kaq,Elita ka filluar të Hakmerret me Elitën e Hollivudit që ka vite e vite që e komandon dhe investon për tju shplarë trurin Njerzimit me Propagante Kinematografike dhe histerike për të komanduar dhe bindur dhe njerëzimin.

Sic do ta shikoni në videon e mëposhtme Elita e Hollivudit Eksitohet duke Ulëritur kur Robert De Niro fyen Ish Presidentin Trump me fjalën “F*ck Trump” .

Për Robert De Niro-n “Let’s Go Brandon” është fyese dhe “F*ck Trump” dhe kjo për Skllevërit e Elitës Globale ja vlen të duartrokitet pasi e gjithë Bota e ka kuptuar që Elitat e Hollivudit është industri e Kabalës që po lufton që të shkatërrojë njerëzimin.

Por kjo nuk do të ndodhi kurrë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post Albin Kurti i Raporton Padronit të tij Alex Soros për Axhendën e Vaksinimit të Fëmijëve Kosovarë!
Next post Elon Musk Sfidon OKB-në: Do të Shesë Aksionet e Tesla-s dhe do ti dhurojë të Ardhurat nëse OKB-ja mund të ma Vërtetojë këtë gjë …
error: Materiali eshte i mbrojtur !!