fbpx
Lajmet me te Klikuara

Kallëzim Penal për 4 Pedagogët e UBT-ës që nuk Lejojnë Studentët e Pavaksinuar në Mësim …

Njoftim i Aleanca Për Mbrojtjen e Jetës dhe Studentët Denoncojnë

Nga Avokati Altin Goxhaj, Tiranë 1 Nëntor 2021

Nesër në 10:30 do të jemi tek Universiteti Bujqësor i Tiranëd (Kamëz) për nisur kallzimin penal ndaj 2 pedagogëve xhelatë Nertil Xhaferraj dhe Fation Hoxha për krime kundër njerëzimit, shpërdorim detyre dhe pengim të të drejtave kushtetuese të studntëve në kundërshtim me ligjin! Kujtojmë se asnjë pedagog nuk e ka kompetencë nxjerrjen nga mësimi të asnjë studenti për asnjë shkak që nuk lidhet me rregulloren e Universitetit!

Do të kallzojmë gjithashtu edhe Rektorin dhe Dekanin!

Të gjithë këta do ti kallzojmë edhe tentativë për vrasje dhe dëmtim të shëndetit të studentëve me paramendim! Sepse sipas studimeve shkencore, përderisa vaksinimi mund të sjellë edhe vdekjen apo dëmtimin e shëndetit të të vaksinuarit, ata nëpërmjet shtrëngimit detyrues po tentojnë vdekjen dhe dëmtimin e jetës së studentëve!

Testi PCR nuk mbështetet në asnjë bazë ligjore dhe mbi të gjitha nuk është kompetencë e pedagogëve dhe nuk përshkruhet as në kontratën e tyre të punës dhe nëmas përshkrimin e punës sipas bazës rregullatore universitare.
Ne nuk bëjmë shaka!

Kapllan Sulaj
Fatjon Hoxha
Fatbardh Sallaku
Nertil Xhaferaj

Këtyre personazheve të urryer, iu premtojmë që do tua bëjmë të njohur emrin dhe surratin në të gjithë Shqipërinë!

Dhe do të përballen me urrejtjen e të gjithë shqiptarëve!
Iniciativa e tyre do të marrë përgjigjen e merituar!

Për më shumë ndiqni videon:

Shpërndajeni sa më shumë që ta marrin vesh se në çfarë pusi të thellë janë futur nga entuziazmi i Covidiotësisë!

/PatriotikMedia/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post Av.Altin Goxhaj: Filloi Genocidi me Vaksinimin e 600.000 Fëmijëve Shqiptarë,ky është Genocid nga treshja Rama – Soros – Bourla …
Next post VIDEO/Eurodeputetja Christine Anderson Sfidon PE: Më burgosni, por s’më Detyroni dot të Bëj Vaksinën tuaj Eksperimentale!
error: Materiali eshte i mbrojtur !!