fbpx
Lajmet me te Klikuara

Av.Goxhaj: Dark Winter (Dimri më i errët në Histori) ndërsa në Shqipëri Dark Winteri Eklipsohet nga Big Brother Vip ku Robtë diskutojnë se si Ngrofen Hallatet Poshtë me Këmbët e Fifit…

Kudo po flitet se po vjen Dark Winter (Dimri më i errët në Histori)..

Njerëzit po furnizojnë shtëpitë me miell dhe shkopa bejsbolli (në Europë) ose duke rinovuar dhe shumëfishuar arsenalin e tyre luftarak (SHBA)..

Në Europë njerëzit po zhvendosen në fshatra të thellë dhe po negociojnë për blerje armësh ilegale ndërsa numri i aplikimeve për të drejtën e marrjes së armëve të gjuetie është 100 fishu në raport me 2019!
Në SHBA gjysma e persomave që blejnë armë për herë të parë janë femra!!!
Ndërkohë po boshatisen gjithë supermarket kudo në SHBA dhe Britani, dhe raftet janë bosh sepse njerëzit po blejnë furnizime për të garantuar mbijetesë në kushte izolimi për 5 vjet!!!

Prindërit zgjohen çdo ditë në ankth se mos punonjësit e Qeverisë vijnë dhe u marrin fëmijët.. dhe ua shpojnë!
Florida mendohet që në fund të 2023 të jetë shteti më i madh amerikan me 50 milionë banorë ndërsa Kalifornia ose të bjerë në vendin e dytë ose të meksikanizohet totalisht me emigrantë të paligjshëm dhe të ruajë vendin e parë!

Në shtetet demokrate në zonat suburbane po krijohen lagje republikanësh të rrethuara me roje private që patrullojnë me mitralozë në bagazh!

Ndërsa këtu në Shqipëri Dark Winteri eklipsohet nga Big Brother Vip ku robtë diskutojnë se si ngrofen hallatet poshtë me këmbët e Fifit.
/Patriotikmedia/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post Spitali Sparrow po Mbushet/Dhomat e Urgjencës janë Plotë me Pacientë të Sëmurë nga Vaksinat …
Next post Ish-Presidenti Shqiptar Padit Sekretarin e Shtetit Blinken për Shpifje – Citon lidhjet me Sorosin…
error: Materiali eshte i mbrojtur !!