fbpx
Lajmet me te Klikuara

Av.Goxhaj: Midis Berishës dhe Bashës në FushëBetejën e Mafies Soros …

Nuk ndalen sulmet ndaj Avokatit Altin Goxhaj nga Portalet SahanëLëpirse të Rilindjes sic është dhe “Gazetari” Mero Bazes (Mero Gëlbazës) sic e quan Avokati i cili në një editorial të sotshëm shkruan se Berishën e mbështesin ata që kanë përfituar nga Soros:
Në përballjen “Berisha sot kundër Soros” Vs “Basha klysh i biologjik i Soros”
unë si themelues i AntiSorosizmit në Shqipëri, normal që jam pro Berishës.. por për aq sa jam ende në pritje të reagimit të Berishës ndaj “Vaksinimit me Detyrim” dhe sdms mosvaksinimit të fëmijëve dhe të rinjve!

Postimi i Plotë

MIDIS BERISHËS DHE BASHËS NË FUSHËBETEJËN E MAFIES SOROS..

Përgjigja ime ndaj Mero Gëlbazës për editorialin e sotshëm se Berishën e mbështesin ata që kanë përfituar nga Soros:
Në përballjen “Berisha sot kundër Soros” Vs “Basha klysh i biologjik i Soros”
unë si themelues i AntiSorosizmit në Shqipëri, normal që jam pro Berishës.. por për aq sa jam ende në pritje të reagimit të Berishës ndaj “Vaksinimit me Detyrim” dhe sdms mosvaksinimit të fëmijëve dhe të rinjve!
Kjo përcakton qëndrimin tim përfundimtar dhe të qindra mijë shqiptarëve ndaj gjithë klasës politike!!!
Sps sado halle politike të kenë shqiptarët, halli i jetës dhe vdekjes prevalon mbi çdo axhendë tjetër!!!

P.s.
Edhe Orban dikur mbështetej nga Soros por sot e ka shpall non grata! Sepse paratë e Soros janë dhënë për të blerë “de facto” shpirtëra për ti marrë peng, por kur dikush refuzon të shesë shpirtin te E Keqja, Mafia Soros “de jure” të ha menderen sepse paratë e tija nuk janë dhënë “de jure” për të blerë shpirtin por për qëllimet “e mira” të projektit!

Natyrisht që Soros të nxin jetën po i dole kundër (njësoj si Mafia) por kjo është kostoja që do paguash për paratë që i ke marrë dhe kush ka kurajo i del për zot vetes dhe sakrifikon!

Në fund të fundit në këtë botë asgjë nuk është falas dhe paratë e përfituara nga Soros kompensohen (kthehen mbrapsht 100 fish me dëmet dhe sakrificat që do paguash nga dhuna e tij e shumëfishtë totale ndaj teje si hakmarrje). Unë që e them e di shumë mirë se sa paguaj me jetën, karrierën dhe mirëqënien time prej 18 vjetësh.

/PatriotikMedia/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post VIDEO/Epoka e Teknologjisë së Madhe po Përfundon? Po shfaqet një Kërcënim i Madh për Monopolin e Teknologjisë …
Next post Avokati Goxhaj,34 Policë Bashkiakë kanë Rrethuar pa Paralajmërim Sarajet!!!
error: Materiali eshte i mbrojtur !!