fbpx
Lajmet me te Klikuara

Udhëheqësit e Partisë Komuniste Kineze Diskutojnë Ndikimin e Vaksinës tek Forcat Ushtarake Amerikane. (Video)

Nga Davide Donateo

Një videokonferencë tmerruese ndiqni (videon e mëposhtme) nga brenda Kinës u përgjua nga burime të inteligjencës dhe në të, drejtuesit e Partisë Komuniste Kineze (PKK) që diskutojnë të ardhmen e Shteteve të Bashkuara pas shpërndarjes së vaksinës: “Të gjithë ata që kanë marrë vaksinën,vdiqën duke ecur”, thonë ata.

Segmenti i zbuluar i videokonferencës së përgjuar fillon me shefin e PKK, i cili organizoi videokonferencën, duke u thënë të pranishmëve të tjerë “Ajo që CCP dëshiron më shumë është që trupat amerikane të vaksinohen”.

Folësi vazhdon duke thënë: “Pasi të vaksinohet, ushtria amerikane do të shembet dhe PKK do të triumfojë”.

Biseda vazhdon me folësin kryesor duke thënë: “Pasi trupat amerikane të vaksinohen, po ju them, vaksinimi kundër virusit CCP në thelb do të jetë afër fundit”.

Ai vazhdon “Kur shoqëria elitare e Shteteve të Bashkuara, për shkak të frikës së vdekjes, mungesës së besimit dhe për shkak se këta politikanë mashtrues, të nivelit të ulët, oportunistë donin t’i shmangeshin përgjegjësisë; veçanërisht kur Wall Street, personazhet e famshëm të Hollivudit, Shtëpia e Bardhë dhe trupat janë vaksinuar, mund t’ju siguroj se nuk do të ketë asnjë problem t’i mposhtni ata.”

Vazhdon ” Vaksinimi po përfundon. Ata që po shtyjnë vaksinimin në prapaskenë, me siguri do t’i kenë arritur qëllimet e tyre”.

Pastaj në mënyrë skandaloze në të njëjtën video, më poshtë, ata flasin për. Me Me NJË ANTIDOT?!?!?!?

“Vaksinimi nuk do të shtyhet më dhe ANTIDOTE sigurisht që do të ofrohet”.

Në këtë moment, njëri prej pjesëmarrësve në videokonferencë, i tronditur, e ndërpret dhe pyet “A do të dalë antidoti?” dhe një tjetër hyn duke pyetur “Për çfarë është antidoti?”

Folësi kryesor në videokonferencën përgjigjet “Nuk është të kurosh dëmin e shkaktuar nga vaksinat, është të të parandalojë të transmetosh virusin, sesa një ilaç për vaksinat.”

Pastaj nuk lutet për sinqeritet: “Kushdo që është vaksinuar dënohet me vdekje. Antidoti ndaj vaksinave është ende në duart e PKK. Meqenëse CCP dëshiron që ju të vdisni, si mund të ofrojnë kundërhelmin për ju, Lao Baixing të Kinës?

Segmenti i rrjedhur përfundon papritur atje.

Përgjimi i videos u bë publik nga Jarome Bell.

Republikani Jarome Bell kandidon në distriktin e dytë të kongresit të Virxhinias. Të premten ai shkroi në Twitter: “Kontrollo të gjitha 50 shtetet. Arrestoni të gjithë të përfshirët. Dënoni të gjithë të përfshirët. Ekzekutimi për ata që janë përfshirë. #MaricopaCountyFraud.”

Bell, i cili shërbeu në Marinën si kryenënoficer për 27 vjet, po kandidon si një kandidat konservator “America First” në distriktin periferik që përfshin zonën e Virginia Beach, sipas faqes së tij të fushatës së fushatës. Demokratja Elaine Luria përfaqësonte aktualisht qarkun.

Bell e ngarkoi videon në Twitter. Fjalë për fjalë pak minuta pasi zbuloi videokonferencën e përgjuar nga brenda Kinës, llogaria e Bell në Twitter u pezullua përgjithmonë.

Një kontakt i inteligjencës brenda Twitter ishte në gjendje të hynte në llogari nga brenda Twitter dhe të merrte një pamje nga tweet dhe video, duke na e dërguar fshehurazi tek ne.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post Edhe Tuti i M..i Shfrynte për Satelitin!
Next post Rezervat e Arit dhe Valutës në Rusisë Rriten me afro 5 Miliardë Dollarë në Vetëm një Javë …
error: Materiali eshte i mbrojtur !!