fbpx
Lajmet me te Klikuara

Avokati Goxhaj: Ndaloni Projektin e Vettingut të Soros! Shpejtoni Hedhjen në Lanë të Lylit, Ndryshe nuk do të ketë vlerë…

Avokati i mirënjohur Altin Goxhaj në një status të bërë në rrjetet sociale Facebook shkruan se duhet ndaluar Projekti e Vettingut të Sorosit pasi sipas Avokatit Goxhaj Projekti i Vettingut është edhe më i menderosur por edhe më i dëmshëm se sa Vettingu i Soros që shkatërroi totalisht drejtësinë, këto foltoret do vlejnë sa një vërë në ujë..

Postimi i plotë i Avokatit:

NDALONI PROJEKTIN E VETTINGUT POLITIK TË SOROS! SHPEJTONI HEDHJEN NË LANË TË LYLIT.. Ndryshe nuk do të ketë vlerë..

Nëse nuk e qëroni sa më shpejt Lylin e Soros që të mos lejohet të çojë përpara këtë Maskarallëkun Sorosian të “Vettingut të Politikanëve” që është edhe më i menderosur por edhe më i dëmshëm se sa Vettingu i Soros që shkatërroi totalisht drejtësinë, këto foltoret do vlejnë sa një vërë në ujë..

Nëse vonohet proçesi i qërimit të Lylit dhe kolonarëve të tjerë të Soros, Vettingu Politik do të mbetet si ai bishti i litarit që do marrë në qafë çdo përpjekje opozitare sps do të lihet në duart e Ramës dhe Soros se kush politikan qëndron, kalon, bie, dhe kush do kontrollohet me dosje!

Ky është projekti më i madh i Sorosit për të ardhmen si zgjidhje për ndryshimin e lojës tani që Lylit të Soros po i marrin vulën. Projektet e tjera Soros i ka vënë në vijë!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post Detajet mbi Planin e Administratës Biden për të Vaksinuar me “shpejtësi” 28 milionë fëmijë të Moshës 5-11 vjeç, edhe Pse nuk është e Miratuar nga FDA.(VIDEO)
Next post Guvernatori DeSantis do të thërrasë një Seancë të Posaçme Legjislative për të Hartuar Ligje të Reja për COVID në Luftën Kundër Vaksinave dhe Bizneseve.(VIDEO)
error: Materiali eshte i mbrojtur !!