fbpx
Lajmet me te Klikuara

Foto Brilante e Mbrëmjes: Tre Astronautët Shqiptarë?

Nga Avni Delvina –

I madhi Avni Delvina në një postim në rrjetin sociale facebook ka postuar nje foto fantastike ku ironizon deklaraten e kryeministrit Rama deklaruar sot në Parlamentin Shqiptarë në lidhje me hedhjen e Sateliteve vitin qe vjen dhe ku Lulzim Basha shtrembëronte turinjtë.

Ndiqni deklaratën e Ramës:

Postimi i plotë i të Madhit Avni Delvina shoqëruar me foton e mbrëmjes:

Thuhet se keta do jene tre astronautet shqiptare qe do te nisen se shpejti me satelit …. Njeri eshte per ne Hene, tjetri per ne Mars, ndersa i treti per ne Diell….. kemi pune se rradha eshte e gjate me pretendente …..planete ka sa te duash .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post Minesota: Rastet e Mëdha nga Llogaria e të Vaksinuarve plotësisht,Rreth 99% e të Gjithë Rasteve të Rejave janë me Covid …
Next post Gavin Newsom dëshiron që Fëmijët e Shkollës së Bardhë të mësojnë se si të ndajnë …
error: Materiali eshte i mbrojtur !!