fbpx
Lajmet me te Klikuara

Avokati Altin Goxhaj i bën Thirrje Doktor Berishës: Jo Takime të Shtunave,na i le ne Ekranet Live!

Avokati Altin Goxhaj përmes një statusi në facebook i bën një Kërkesë Live Doktor Berishës duke i kërkuar që të mos zhvillojë takime ditët e Shtuna pasi Kauza e tyre sipas Avokatit kërkon më shumë Vëmendje nga Mediat dhe se është shumë e rendësishme se sa organizimi i takimeve të Doktor Berishës,prandaj ju kërkojë që ditët e Shtunë Doktor na i lini ne Ekranet Live shkruan Avokati Goxhaj.

Postimi i Plotë:

KËRKESA LIVE E AVOKATIT PËR DOKTORIN: JO TAKIMEVE TË SHTUNAVE, NA I LE NE EKRANET LIVE!

“Z. Sali Berisha, mos organizoni më takime të Shtunave në 18:00-20:00 sepse po justifikohet bllokimi i transmetimeve live të protestave tona për Jetën dhe censura e mediave të pushtetit duke krijuar alibinë e konkurimit të lajmeve më me interes për publikun.

Ne kemi zgjedhur të Shtunën 18:00 prej javësh, si orar standard ndërkombëtar i çdo të Shtunë për protestat për Jetën dhe jo Partitë në kuadër të Freedom Rally që organizohen kudo në botë të shtunave! Mirëkuptimi Juaj për kërkesën tonë do të ishte një akt përgjegjshmërie qytetare dhe politike!”

Po ju si mendoni, A është e drejtë kërkesa e Avokatit drejtuar Doktorit që të Shtunat të mos dublohen mediatikisht protestat Kundër Vaksinimit me detyrim që zhvillohen rregullisht në ora 18:00-20:00?

#JoVaksinimit me detyrim #MbroFëmijën tënd #HapniAuditorët#JoAparteiditSanitar#JoMaska për fëmijët në shkolla!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post Konventa Oviedo dhe Protokollet e saj …
Next post CEO i Pfizer thotë se “Jeta Normale” nuk do të kthehet pa Vaksinime të rregullta Covid.(VIDEO)
error: Materiali eshte i mbrojtur !!